Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, szerintetek mi tesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mi tesz külsőre 10/10-essé egy fiút?

Figyelt kérdés

2015. aug. 19. 17:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
szép arc, igényesség, sportos test.
2015. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a férfias, kopasz/rövidhajú, kigyúrt pasikat :)
2015. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem csinál direkt magának ronda frizurát; ha összefújja a szél, akkor oké, de direktbe rossz hajat ne csináljon. Férfiasan, de minimum fiúsan öltözik. Tekintetéből kedvesség, barátságosság tükröződik, szépek az arcvonásai valamennyire, és helyes is. Az hogy helyes meg szép nálam elkülönül. Ja meg hát pocakos is lehet, de ne annyira, hogyha ránézek, sajnálom őt. Alkatnál nekem ennyi. Ja és lehetőleg ne divatozzon, mert amilyen divatok vannak...:D De mondjuk az viszont nem zavar, hogyha pl direkt rocker stílusa van; mert az egy stílus és nem a divathoz tartozik. Meg hát ilyen alapvetőt csináljon, h tisztálkodás. Ozt ennyi:D
2015. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%

A külső ideálja szerintem senkinek sem egyforma, legfeljebb nagy vonalakban vannak hasonlóságok. Nyilván mindenkinek a saját esete a legvonzóbb. Engem például kifejezetten taszít, amikor egy "pasi" annyit tollászkodik a tükör előtt, mint egy lány. Azt viszont elvárom, hogy az alap higiénia meglegyen. Ismerek pár fiút(sajnos lányt is), akiknek sárgák a fogaik, ráadásul ennek tetejében tele van közötte ételmaradékkal. -.- Számomra egy ilyen teljesen el tudja szúrni az összképet, akármennyire is bejönne valaki, ez konkrétan undorító. Ezen kívül, egy pasi legyen erős, ez nagyon fontos, legalábbis számomra. Belső tulajdonságokat tekintve legyen humoros, érett gondolkodású, őszinte, kedves, megértő ééés illemtudó, bizony, nekem még ez is számít. Ha ezek nincsenek meg, nálam nem érdemel 10-est az illető, bármennyire tetszene. :)

17/L(nem kérek csajozós priviket, már van egy számomra 10/10-es barátom :D)

2015. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
*Ja és lehetőleg ne sminkeljen; csak ha van esetleg valami bőrhibája, amit el akar takarni, meg hát ne is nagyon fesse a haját; mert ezek ilyen csajos dolgok. Ja és ilyenek, hogy bajusz, szakáll, borosta, sima arc, bármelyik lehet jó, attól függ, kinek mi áll jól:)
2015. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha olyan vagy, mint Brad Pitt. 😃😉
2015. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi tesz külsőre 10/10-essé egy fiút?

A belső tulajdonságai.

2015. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Legyen ferfias, borostas(ha illik) es engem megfognak a kulonleges szemek, a szexu mosoly :) fontos a magassag(min.185) mert en is magas vagyok. Egyebkent a belso tulajdonsagok sokkal fontosabbak!
2015. aug. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
36%
Legyél Harry Styles, Zayn Malik, Louis Tomlinson, Niall Horan, Liam Payne, ha nem ő vagy akkor elmehetsz.:DD vagy legyél boydirectioner.💜
2015. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
51%
Mel Gibson
2015. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!