Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, aki tetszik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki tetszik, de nem merek tenni semmit. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, aki évfolyamtársam, és kb. 1 éve tetszik. Sajnos nem merek tenni semmit, beszélgetni is csak ritkábban szoktunk. Sokszor bámulom az arcát, mert annyira gyönyörű. Ő is sokszor néz rám. Osztálykiránduláson ott állt melettem, a szemembe nézett és rámmosolygott. Én is ezt tettem, de az óta nem történt semmi.

Kérlek segítsetek, mit tegyek! Köszi! :)

14/F



2016. febr. 28. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél bátorságot magadon és beszélgess vele:)
2016. febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Wow

Köszi a gyors választ!

Ment a zöld pacsi ;)

2016. febr. 28. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ő nem fog kezdeményezni azt biztosra veheted. Vedd fel a nadrágod amiben a bátorságodat hagytad, és menj oda, ismerkedj vele, beszélgessetek. Sok sikert 17/f
2016. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!