Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem lép, hogyan érjem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép, hogyan érjem el, hogy odajöjjön hozzám?

Figyelt kérdés
Van egy srác az évfolyamomban akivel folyton szemezünk, és én mosolygok is rá, mégsem lép. Az egész úgy kezdődött, hogy végzősök vagyunk és az évfolyamunkban jóval kevesebb a fiú, mint a lány és ezért idén a lányoknak kellett felkérni a fiúkat táncolni szalagavatón. (Külsőssel nem lehetett táncolni). Na, én felkértem a srácot, de kiderült hogy már volt partnere, viszont azóta állandóan figyel. Nem ismerem annyira, de úgy szűrtem le, hogy elég közvetlen srác és már egy ideje szemezünk, de nem történik semmi. Kicsit már kezdem unni a dolgot. Én nem akarok kezdeményezni, mert szerintem legyen ő a férfi és hiába vagyunk a huszonegyedik században, szerintem akkor se cserélődjenek fel a szerepek.

2016. febr. 28. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Annak kell lépni, aki akar valamit. Ő azért figyel, mert fel akartad kérni táncolni és akarva, akaratlanul is észrevesz, mert ez van. De valószínűleg ő nem akar semmit, azért néz, mert te is nézed és közben nagyban vigyorogsz. TE akarsz tőle valamit, tehát NEKED kell odamenni hozzá. Ugyanígy működött az összes többi században is (kivéve az őskorban. Ott odament a kan, megdugta a nőstényt, majd tovább állt. De ez gondolom neked nem tetszene.).
2016. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bárhogyis szeretnéd, lehet hogy a végén mégis kezdeményezned kell majd...
2016. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell kezdeményezned, de legalább adj neki olyan jeleket ami biztatja őt, akkor kezdeményezni fog, de ha passzívan semmit nem csinálsz akkor még, ha ő akarna is valamit nem fog lépni mert azt látja rajtad, hogy nem érdekled.
2016. febr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz, milyen konkrét jel, ami biztatná őt? :)
2016. márc. 1. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!