Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan érjem el, hogy odajöjjö...

Paulina12 kérdése:

Hogyan érjem el, hogy odajöjjön hozzám? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik. Elmondom az egész történetet. Csak az az egy icike-picike bőkkenő van, hogy még nem beszéltem vele és 1 osztályba járunk. Egyszer beleakadt a táskámba a karkötőm és a lányokkal nem tudtuk kiszedni és ŐŐŐ odajött és segített. Aztán idővel folyton arra lettem figyelmes, hogy néz. De folyton... Aztán egyszer rollereztünk a barátnőmmel és találkoztunk vele és nem köszönt. :( Tegnap meg a suli udvarán sétáltunk egy fiú haverommal és beszélgettünk. Ő meg úgy nézett a haveromra, mint egy keresett bűnözőre! De a barátnőm meg nagyon azt hajtogatja, hogy bunkó meg minden, mert neki nem jött össze egy pasival és ezért nagyon azt akarja, hogy én se jöjjek össze senkivel mert neki nem sikerült. Nem arról van szó, hogy a barátnőm ellen vagyok. Mert nagyon szeretem őt csak ezeket a dolgait nem... SEGÍTSÉG MIT TEGYEK?????

2014. okt. 4. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a baratnodre mert csak feltekeny:-)))Te is nyugodtan odamehetsz a srachoz,de ha azt szeretned h o jojjon oda hozzad akkor probalj meg sokszor a bartnod meg haverok nelkul maszkalni:-))


En a helyedben megszolitanam valami sablonos kerdessel,mert innen nezve egyertelmu h nagyon,nagyon tetszel neki:-))))

2014. okt. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2014. okt. 4. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!