Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti hogyan viselkedtek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan viselkedtek azzal a lánnyal, aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha a választott lány rátok néz, majd elpirulva, mosolyogva lesüti a szemét, és újra visszanéz, akkor mit gondoltok olyankor? Csak mert van egy srác, akivel hosszú ideje ezt csináljuk, de egyikünk se mer közeledni... miért van ez? Én úgy vagyok vele, hogy nem szeretném lerohanni, illetve a barátságukat sem szeretném tönkre tenni.

Hogyan vegyem rá a kezdeményezésre, mert ha megsímogatna, akkor már mernék... mondjuk amikor a haverjaival van, és hirtelen megjelenek, mindig elhallgat, utána elkezdünk egyutt nevetni :D

A többi fiú a jelenlétében hozzam se mer szólni.


Amúgy a srác 19 éves, én meg 16 vagyok :)



2016. febr. 28. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy a többi lánnyal nem viselkedünk.
2016. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez igaz, mert amikor találkozott velem és egy másik lánnyal, a másikat megpuszilta, utána odafordult hozzám, és zavarba jött...
2016. febr. 28. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nézd még hogy másokkal hogy foglalkozik meg ilyenek, sokat elárul! #1voltam
2016. febr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor a jelek szerint tetszem neki :) de továbbra is örülnék még ezzel kapcsolatos válaszoknak.
2016. febr. 28. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!