Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Aki olvassa ezt ha tud segítse...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annawella kérdése:

Aki olvassa ezt ha tud segítsen. Szerintetek mi folyik itt?

Figyelt kérdés

2-3eve szerelmes vagyok egy sracba, amikor kezdodott ostoba voltam es elkezzem irogatni neki. Ebbol kesobb lett konfliktusunk, de megoldodott. Majd ezek utan idovel kiderult higy mind vegig bejottem neki.


Iden, volt 2 het amig kozeledett , szemeztunk tenyleg ezen kivul meg felreerthetetlen jeleket kuldott.Sot a haverjait is bevonta.De en is majdnem mndig viszonoztam.Aztan egyik naprol a masikra mintha kicsereltek volna,egyszeruen ram se hederitett.De tenyleg, nem is foglalkozott velem.(Fontos tudni hogy en mielott ez a par het kezdodott volna kavartam az egyik csavoval a barati tarsasagbol de a fiu egy nagy tulok es osszejott egy csajjal ..ez csak annyiban erint hogy lehet hogy elhordhatott mindennek a srac elott akit szeretek) Aztan mar csak akkor nez ha nem latom de akkor bamul, ha ranezek elkapja a fejet, ideges a kozelemben,ha mellette alok nem messze akkor folyton babral valamivel.Teljesen ugyerzem hogy megutalt .. Es a haverjaival tortent egy erdekes dolog amit nem ertek.Egyedul mentem a folyoson o szembe jott a haverjaival, o valahol kozepen jott.Az elso ketto srac meglatott, az ebyik elmeztett eroltetetten kohogni majd a masik is, ugyanugy(tudjatok mint amikor valakinek fel akarod hivni a figyelmet)aztan amint a srac mellem ert lattam hogy a legjobb baratja aki mellette all , nevet es beleboxol a vallaba. Nem ertem, mi legyen vagy mi ez az egesz es mit kene tennem.Nagyon vo zodom hozza egyszeruen bele vagyok zugva.Segitsetek kerlek .A fiu 17 en 15 vagyok.



2016. febr. 28. 19:41
 1/10 A kérdező kommentje:

*egyik,elkezdett,vonzodom

Bocs a hibakert :)

2016. febr. 28. 19:43
 2/10 anonim ***** válasza:
Megunta hogy nem viszonoztad
2016. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De viszonoztam csak amikor ugy tenyleg tettem volna erte valamit akkor o sosem csinalt semmit vagyis mindig elkesett vele.
2016. febr. 28. 19:48
 4/10 anonim válasza:

Beszélj vele. Írj meki facen h beszélnetek kek

Ll. S dumáld meg vele

2016. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen ez lenne a legjobb csak facen mar nem irok neki azt eljatszottam ... viszont elobe meg nem sok esely van hogy egyedul talaljam
2016. febr. 28. 19:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Valami otlet, hogy bejovok e neki vagy sem?
2016. febr. 28. 19:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele a problémáid. Beszélj, ne írj, mert írni nem tudsz.
2016. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben :DDD
2016. febr. 28. 19:58
 9/10 anonim ***** válasza:

jaj de butus vagy...

na felvilágosítalak: az hogy rád sem hederített az azért volt mert kikezdtél egy másik sráccal, szted ez neki tök természetes hogy adod neki a jelet közben meg mással kikezdesz? legalább ne told az arcába azzal hogy ismeri a srácot elég jól

a másik meg hogy azért babrál meg csinál mindent mert izgul, zavarban van

a barátai pedig azért csinálták ezt mert még tetszel neki és ilyenkor mi fiúk kicsit szivatjuk egymást a lányokkal, ez egy érdekes és érthetetlen pozitívum


összegezve kapd össze magad és beszélj vele rendesen mert eddig nagyon kicsesztél szegénnyel


sok sikert !

2016. febr. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, tok hasznos dolgokat mondtal ;)<3 Viszont valamig felreertettel. Ev elejen kavartam egy sraccal, de azzal a cellal hogy iden ne kezdjuk el elolrol ezt az egymas kerulgeteset azzal aki szeretek es utana kezdett ebben az evben elosszor erdeklodni.Tehat ot nem hulyitettem :) En attol felek hogy ez visszavehetett a probalkozasaibol amikor esetleg az a srac valotlant mondott rolam, termeszetesen rosszat....ez ra vall .De koszonom :)
2016. márc. 2. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!