Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14éves fiú vagyok és nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14éves fiú vagyok és nagyon szerelmes vagyok egy lányba de a lány nem viszonozza hogy lehet "meghódítani"levenni a lábárol egy lányt hogy belémszeressen?

Figyelt kérdés
Tőlunk 60km-re lakik és minden hétvegémet vele töltöm mondtam neki hogy szeretem erre mondta hogy van barátja és nem vagyok az esete de nagyon jo barátja vagyok de én nagyon szeretem hogy lehetne levenni a lábáról hogy belémszeressen?előre köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 29. 18:23
 1/3 anonim válasza:
80%
kloroformmal, és egy kis gyorskötözővel.
2016. febr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első :'DDD


Hagyd a fenébe. Annyi szép lány van a világon, kár lenne egy miatt ennyit izélni. Hidd el ha kimozdulsz, eljársz társaságba, akkor sok lánnyal fogsz találkozni és biztosan lesz aki hasonlóan szép és az eseted.

2016. febr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ez nem így működik.
2016. febr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!