Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelmes vagyok belé =...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé = szeretkezni akarok vele? Egy lány

Figyelt kérdés
Ha egy viszonylag hosszabb, mély érzelmű kapcsolatban/egyoldalú szerelemben nem érzek testi vágyat, akkor valami baj van velem? Lányoknál sem normális ez? Most őszintén, vannak olyanok, akik csak a párjuk kielégítésére csinálják, nem saját késztetésből?
2015. nov. 21. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy belé kellene hogy érezz iránta vágyat... kivétel ha aszexuális vagy.
2015. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, ha szerelmes vagyok valakibe, akkor kívánom. de ha nem vagyok szerelmes csak tetszik a srác, akkor is kívánhatom vele:D én nem muszájból csinálom, nagyon nagyon élvezem. lehet aszexuális vagy. vagy csak még fiatal. de az is lehet egyszerűen csak nálad ez sokkal lassabban alakul ki. ezt csak az tudná megmondani neked, aki jobban ismer téged, mert ez így kevés infó.
2015. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
19 vagyok.
2015. nov. 21. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2 barátnőm is volt akiket szerettem de testileg nem annyira vonzódtam hozzájuk. Most utólag látom h mennyi problémának ez volt az oka. Egyszerűen nem voltam velük őszinte. Mert hogy lehet vkivel úgy szexelni ha nem is igazán izgat...


A lelkiség és a testiség együtt kell h jelen legyen a kapcsolatban különben meghal az intimitás. Előbb utóbb egyre kevesebbet fogtok egymáshoz érni, megölelni egymást.


Ha meg úgy csinálsz mintha élveznéd akk olyan mintha hazudnál neki. Már most hazudsz neki, amíg ezt nem mondod el neki is.


21/F

2016. jan. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!