Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy észrevegyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés

A ránézésen és a mosolygáson kívül.Mert hát ha sokszor csinálja valaki elég hülyén hat nem?

Ezzel a "bizonyos" fiúval többnyire a buszon találkozom, de egy faluban lakunk szóval nincs köztünk nagy távolság.Nagyon megtetszett és hát fogalmam sincs most mit csináljak... Néha látom, hogy ő is rám néz, de nem akarom folyton őt "bámulni" mert, mint már írtam az furcsa lenne.

Előre is köszönöm a segítséget. És bocsi ha valamit elírtam vagy hülyeséget kérdeztem...



2016. márc. 1. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor elmész mellette, akkor dobáld a hajad, olyan szexin 👌👌👌. Garantált.
2016. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Először is nézd meg jó alaposan, hogy látsz-e rajta vagy nála bármi olyasmit, ami tényleg és valóban felkelti az érdeklődésedet.


Pl. ha szokott olvasni a buszon és a könyv vagy újság, amit olvas, olyasmi, ami téged is érdekel, az lehet egy ilyen dolog. Vagy mondjuk ha együtteses pulóvert visel egy olyan együttessel, akiket te is ismersz, neked is kedvenceid vagy legalábbis jó eséllyel olyan műfaj képviselőinek tűnnek, amit te is szeretsz. Vagy esetleg egy érdekesebb tetoválás vagy frizura vagy ruhadarab... Tényleg bármi, ami őszintén felkelti az érdeklődésedet.


Ekkor ugyanis már teljes nyugalommal odamehetsz hozzá, megszólíthatod és érdeklődhetsz arról a bizonyos valamiről. Ezáltal elkezdődik egy beszélgetés, ami még nem kötelez senkit semmire, viszont lehetőséget ad az ismerkedésre. Onnan meg már vihetitek a dolgot, amerre csak akarjátok.

2016. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

És ha ott vannak a barátai?

2016. márc. 1. 22:24
 4/5 anonim válasza:
Az már egy másik szituáció, nyilván. Amit írtam, azt olyankor érdemes, ha egyedül van. Arra az esetre, ha barátokkal van, hirtelenjében sajna nincs tippem.
2016. márc. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az sem árt, ha rámosolyogsz, de önmagában még nem garancia a sikerre. sajnos a srácok hajlamosak észre sem venni az ilyen apró jeleket, vagy ha észlelik is, akkor sem biztos, hogy lereagálják és hogy jól teszik azt - még akkor is, ha egyébként érdekelnéd őket.


szerintem nem biztos, hogy érdemes sokat próbálkoznod a finom jelzésekkel, lehet, hogy jobb, vagy legalábbis egyszerűbb lehet, ha te kezdeményezel.

2016. márc. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!