Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti kire mondjátok, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti kire mondjátok, hogy szép lány?

Figyelt kérdés
Lehet, h hülye kérdés, de linkelhettek képeket, hogy kiket gondoltok szépnek. Kíváncsi vagyok rá xD kort is ha lehet :)

#fiú #lány #kik szépek
2016. márc. 2. 12:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha volt már ilyen kérdés.
2016. márc. 2. 12:21
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az élőbe nyilvánúl meg ,nem egy netes képen..
2016. márc. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2016. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
Gina Carla a legszebb nő,akit valaha láttam. Most 29 éves.
2016. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
96%
Relatív az, hogy szép. Kinek mi a szép?! Ezt nem lehet általánosítani, úgy ahogy azt sem, hogy kinek mi a finom. A legtöbb gyerek utálja a spenótot, de van aki meg imádja, és egyik sem elítélendő. Amikor nagyon fiatal vagy csak a külsőre mész. Aztán ahogyan egyre idősebb leszel szinte már csak a belső számít, a megbízhatóság, a hűség az őszinteség. Majd 30 évesen gondolj vissza arra, hogy az aki épp a párod, mondjuk 15 évesen egyáltalán ránéztél volna-e. Szerintem nem! Persze ezen most nem azt kell érteni, hogy idősebb korban nem fog számítani a külső, de ha igazán komoly kapcsolatot akarsz, akkor a külsőségek háttérbe szorulnak majd egyre jobban.
2016. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyetértek, de azért mégis érdekel, hogy most jelenleg milyen csajokat láttok szépnek.
2016. márc. 2. 12:48
 7/12 anonim válasza:
Legyen ápolt, igényes, öltözzön a testalkatának megfelelően. Legyen arányos a teste. Nem kell iszonyat nagy formás fenék és nagy mellek sem. Legyen nőisen nő. Vannak szépségideálok, de azok mindig a Hollywood-í sztárokból kerülnek ki, azokkal meg nem hiszem, hogy az életem során összefutok. Ezt így nehéz megmondani, de ha bárki sikeres akar lenni párkapcsolatok terén, akkor sose a külsőre alapozzon senki sem!
2016. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem linkelnék, mert készülnek előnyösebb és kevésbé jó képek róluk, neveket írnék.

-Ariana Grande

-Dér Heni

-Zara Larsson

-Avril Lavigne

-Lola Ortiz


És még lehetne sorolni. Viszont leszögezném, hogy sminkben látjuk őket és így jelentősen csalhat, de így leginkább ők. Éppen ezért a sminket küszöbölve leginkább arcforma alapján választottam. (Persze csak erre hagyatkozni lehetetlen, ezért biztosan csalóka így is)

2016. márc. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
én arra mondom aki csúnya
2016. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Huh...

Nekem az a lenyeg hogy áplot legyen onnantól kezdve ha jófej es szeret minden lehet. 😃 Csak töke ne legyen 😊 16f

2016. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!