Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Melyik a nagyobb igazság?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a nagyobb igazság?

Figyelt kérdés

1. Az, hogy a 2 fél teljesen hasonló tulajdonságokkal rendelkezve jön össze?

2. Vagy miszerint mikor az ellentétek vonzák egymást?


2016. márc. 3. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem jo. Legyenek kozos pontok es ellentetek, legalabbis kulonbsegek a felek kozott.
2016. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon jobb az első. Persze nem kell abszolút mindenben megegyezzenek, de a sok hasonlóság előny.
2016. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Egyiktől sem függ. Ez nem így működik.
2016. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Nálam a teljesen különböző működik. 23/F
2016. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettő között valahol...bár nincs tapasztalatom
2016. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ... Ha ketten ki tudják egymást egészíteni, és nem veszekednek folyton, a 2. is jó lehet. Én a tapasztalataim szerint az elsőnek adok igazat. De az sem feltétlen jó. Pl. ha mindegyik fél keményfejű, duzzog, abból nagy eséllyel előbb-utóbb viták lesznek ha senki sem enged. 17/L
2016. márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hosszútávon egyik sem(mondhatni voltam mindkettőben),legalábbis szerintem.

Ha teljesen egyformák az nem jó,mert lehet hosszabb idő után unalmas lesz hogy nincs semmi eltérő vélemény,csak "igen,én is így gondolom",legalábbis nekem az lenne egy idő után.

Ha teljesen különbözőek,az lehet eleinte izgalmas,de később lehetséges hogy viták lesznek belőle,hogyha sose tudnak megegyezni,vagy az egyiknek nem jó amit a másik szeret stb stb.

2016. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!