Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sokszor észreveszem hogy néz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor észreveszem hogy néz egy fiú és ránézek akkor se fordul el, továbbra is nézzük egymást és elmosolyodunk, amikor egymásra nézünk az kb 4 mp-ig tart de ez ismétlődik, ez megy kb 1,5 hónapja. Miért nem lépett még? Akar tőlem egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 19:24
 1/2 Wolf0101 ***** válasza:
En is igy vagyok egy lannyal. Egyfojtaba nezem es van hogy visszanez. De felek neki elmondani. Lehet hogy a te esetedben is igy van. Szerintem adj neki egy olyan jelet amit lehetetlen felreerteni.
2016. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Strg456 válasza:
Szerintem csak attól fél,hogy elutasítod őt vagy csak vár a megfelelő pilanatra amúgy hány évesek vagytok? :) ja s miért nem lépsz te ha már ő nem lép? :)
2016. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!