Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SEGÍTSÉG! Van egy lány az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Van egy lány az osztalyból aki nagyon tetszik, szoktam nézni és ő is néha engem amikor észreveszem hogy néz elmosolyodik és én is szemezünk egy kicsit aztán elfordítja a fejét Talán én is tetszem neki? 15f

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 18:20
 1/8 anonim válasza:

Menj oda hozzá beszélgetni!

Ismerd meg jobban, ha már jóban vagytok, hívd el valahova és akkor kiderül. :)

2015. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi a választ
2015. okt. 1. 19:34
 3/8 anonim válasza:
Bocsi hogy ilyet kerdezek de elarulod a keresztneved? ( privibe is jo es nem baj ha nem szeretned megertem csak akkor annyit irj hogy nem) koszi
2015. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Elobb szerintem mond meg neki hogy tetszik neked aztan kerdezd meg hogy mit gondol rolad mert szerintem nagy eselyed van ra hogy tetszel neki :)
2015. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hat hogy oszinten megmondjam nekem is van egy osztalytarsam aki neha ramnez egy kicsit szemezunk en elkezdek mosolyogni o visszamosolyog aztan elforditom a fejem mert elkezdek pirulni... Es nekem nagyon tetszik az a fiu nem vagyok benne biztos hogy minden lanynal ezt jelenti de szerintem tetszel neki.En nem mernem elmondani ha rakerdezne se, szerintem elobb te mond meg neki.  (az elozo ketto is en voltam) 13/L
2015. okt. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
miért kérdezted meg a nevem?
2015. okt. 13. 17:00
 7/8 anonim válasza:
Csak kíváncsi voltam
2015. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké
2015. okt. 19. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!