Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret engem vajon a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem vajon a barátom?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel kb 3 éve lettem jóba. most gimibe egy osztályba járunk. én szerelmes vagyok belé egy éve, de nem tudom ő belém az e.tetszett neki egyik barátnőm régen, de nem láttam semmi erre utaló jelet, csak mondta, hogy járna vele. de nem viselkedett vele máshogy az én észrevételem szerint. Olvastam valamelyik nap facebookon, hogy ha valaki annak a személynek a társaságába van akit szeret akkor lassabban sétál. ez rá igaz, mert egy ideje tényleg lassabban sétál ha ketten vagyunk(de ez lehet hogy csak az én képzelgésem, de tényleg lassabban sétál) akkor néha elhív ide vagy oda, de csak így közelbe, suli után menjünk haza együtt, vagy jó időbe fagyizni. Moziba nem hívott még el, illetve annyi volt, hogy az osztály egy része tervezett mozit, és rámirt, hogy nem e jönnék én is. mentem de 9en voltunk. akkor szokott néha nem is tudom hogy fogalmazzak, hát belém kötögetni, így finoman. pl: húzogatja a hajamat, meg tologatja alattam a széket, elveszi a mobilomat, próbálja kitalálni a jelszót(ami ő de kicsit megvariálva) én tudom a feloldó mintáját, és ő is tudja hogy gudom, de nem változtatja meg. pár közös barátunk nálam rákérdezett, jogy járnék e vele azt mondtam igen, megkérdeztem, hogy neki bejövök e (mármint a közös barátunktól kérdeztem) azt mondta, hogy már rákérdezett, de mondott mindenfélét aztán végül azt, hogy nem igazán. de lehet, hogy nem akarja elmondani. viszont amikor a barátnőm tetsztett neki, akkor simán tudhatott róla mindenki. na akkor érez irántam valamit?

2016. márc. 6. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem valami halványat, de még ő sem tudja igazán.

Ha további segítség kéne írj privátba.

2016. márc. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az bitzos hogy tetszel, csak vagy o meg nem meri/nem tudja hogy mit akarsz, vagy eppen hogy o mit akar. csak mosolyogj ra szepen :)
2016. márc. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!