Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmbe szerelmes az exe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmbe szerelmes az exe és meg akarja szerezni minden áron, állítolag találkozni fognak nem sokára és megyek én is, természetesen szólni fogok neki hogy állítson magán mert túlzásba viszi az egészet, de ha neki ál feljebb akkor megverjem?

Figyelt kérdés
Megtudom védeni magam, 2 év box, 6 év karate

2016. márc. 6. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Írtam priviben.
2016. márc. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd is szerelmed belé akkor ne üsd meg. Ha cdak azèrt találkoznak hogy a bnőd leállítsa akkorse. Viszont ha rámozdul az exe akkor odamész hozzá, és megkérdezed hogy mit képzel. Ha kötekedni kezd veled akkor nyugodtan üsd meg.
2016. márc. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp se verd meg. Nincs annál visszataszítóbb látvány egy lánynak... :D persze, az más ha megtámadnak...
2016. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jólvan nem volt semmi gond, megmondta hogy még mindig érez a barátnőm iránt valamit de megérti hogy már a barátnőm nem szereti. Megérthető volt a srác. Köszi mindenkinek a segítséget:D
2016. márc. 6. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:
ha a barátnőd nem érez iránta semmit, akkor miért akarnak találkozni.. egyébként meg, ha a csajod őt szereti, akkor akárhogyan is megvered, akkor is őt fogja, ha meg téged szeret, akkor meg nem találkozna az exével...
2016. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!