Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem ezt a csajt. Féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt a csajt. Féltékenykedik, vagy csak neki áll feljebb, beadva nekem azt a dumát, hogy soha nem voltam az esete. Naon szánalmas kifogásokat írt. Hülyíteni akart, most meg szerelmes lenne belém?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj aki tetszett még fél éve, de már más barátnőm van, és írt az a lány msn-en, és nem tom, de kiváltott belőlem egy ellenszenvet, és írtam neki hogy hagyjon békén, van barátnőm, és elkezdett dumálni nekem hogy nem vagyok az esete, meg szánalmas vagyok, és írta nekem hogy na helló,( lekezelően )utána meg egy perccel később ő irt még hozzácsatolva dolgokat hogy ez meg az vagyok. Összességében ő irt a legtöbbet, én csak annyit hogy szia, nem tudsz érdekelni, van barátnőm, és kocc.

Ő meg elméleteket gyártott hogy mekkora egy f*sz vagyok. ( Szerintem meg féltékeny hogy becsajoztam. )


2008. dec. 22. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha te dobtad, akkar nem bírja elviselni ennek tényét, és sértve érzi magát női mivoltában.
2008. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne vedd többet figyelembe, egy ilyen csaj alapjáraton rosszindulatu.
2008. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Írtam neki hogy hagyjon békén, és elkezdett pattogni, majd kíváncsiságból ( de tényleg csak poénból ) megírtam neki hogy feljelentem zaklatásért. Még elköszönni sem volt ideje :D
2008. dec. 25. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
jól tetted :)
2008. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én vagyok az, a kérdező, azt mondja meg nekem valaki, hogy miért van az, hogy amíg nem volt nőm, senkit nem érdekeltem, úgy kezeltek mint egy vesztest, most meg hogy lett, úgy néznek rám, mint akit " megkívánnának szívesen, ha csak egy éjszakára is "?

Ráadásul ha egy nőnek megmondom hogy van nőm, máris sokkal jobban foglalkozik velem, mintha valami zseni lenék, de higgyétek el, nem vagyok az, inkább csak egy őrült :)

2009. jan. 20. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!