Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek? A részletek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? A részletek lent.

Figyelt kérdés

Igazából az volt, hogy megtetszett a lány, még hetedikes koromba. Nem nagyon mertem beszélni vele. Aztán a nyári szünet előtt egyszer megvártam suli után. Persze amikor megkérdeztem, hogy mi az e-mail címe, azt monda "Nem jut eszembe."

Aztán most egész évben próbáltam erőt venni magamhoz. De az egyik bunkó osztálytársam szünetekben elkezdett ordítozni, hogy Mrs.'az én család nevem'. Szóval tisztázni akartam a helyzetet és amikor többször is lepattintott, akkor úgy gondoltam, hogy írok neki egy levelet. Ebben a levélben bocsánatot kértem tőle és beismertem, hogy nagyon tetszik.

De amikor odaadtam azt mondat, hogy nem akar megbántani.

Röviden ennyi lenne a sztori.

És azóta is bele vagyok zúgva. :(



2016. márc. 6. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit zavarosan írtad le a sztorit. Viszont ami lejön belőle, hogy egyelőre nem igazán kedvel téged. Most hányadikos vagy? Ha pl nyolcadikos, akkor hamarosan úgyis ballagás, és a társaság nagy részét valószínűleg nem látod többé. Akkor pedig nincs vesztenivalód. Hívd félre a csajt, ahol nincsenek bunkó pleb osztálytársak, és mondd el neki hogy tetszik. Legrosszabb esetben elutasít. Ha az történne, akkor pedig nagy sóhaj, összeszorítod a fogaidat, és igyekszel tovább lépni. Fiatal vagy, előtted az élet
2016. márc. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi. Igen nyolcadikos vagyok. És egyszer már visszautasított szóval nem lenne jó még egyszer belefutni abba :(

De azért próbálkozom majd.

2016. márc. 6. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:

A te korodban ha valaki visszautasít, azt hagyd. Majd lesz másik. 20 év fölött már más a szitu. Akkor már nyugodtan lehet újra próbálkozni. ;)


Ui.: Azért nem éri meg próbálkozni, mert 13-14 évesen azért mond nemet, mert egyáltalán nem jössz be neki :(

2016. márc. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!