Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ismerek egy lányt, aki úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy lányt, aki úgy érzem számomra a tökéletes. (Hogyan kelthetném fel az érdeklődését? ) Többi lent. 👇

Figyelt kérdés

Szóval... adott egy lány, akinek az átlagtól eltér az arca és külseje, de nekem eszméletlenül tetszik. Elég jól ismerem is, és nagyon kedvelem magát a stílusát is.

Én egy átlagos egész jó tanuló fiú vagyok, és nem mondanám magam tipikusan mainak. Eléggé zárkózott vagyok mostanság, de vele sokszor beszélgetek. A lényeg az, hogy neki nagyon tetszik egy menő fiú, és valahogy fel szeretném kelteni az érdeklődését (mármint a lánynak). Hogy tehetném ezt?

Ui.:ő 14 éves lány, én szintén 14 éves fiú.


2016. márc. 6. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Írjál neki és kérdezgesd!
2016. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"vele sokszor beszélgetek"

"neki nagyon tetszik egy menő fiú"


Gondolom, téged csak barátnak tart, közben meg a menő fiúról álmodozik.

Az ilyen lányokat inkább hagyd, nem éri meg. Keress egy olyan lányt, aki nem a menő fiúkról álmodozik. Nehéz lesz ebben a korosztályban, de nem lehetetlen.

2016. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Penzed van? Lehet az oltozkodeseden faragni kene

Meg a dumadon

De elhivhatnad randira is akar

2016. márc. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Megpróbálhatód, elmondani neki az érzéseid, ez lenne talán a legjobb megoldás.
2016. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Uh kuld el neki ennek a kérdésnek a linkjét 😃...
2016. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5. Valaszolo

Adooom 😂😂✋

2016. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha más tetszik neki, akkor nem nagyon tudsz mit tenni. Próbálj közeledni felé, újíts egy kicsit, külsődön, hajadon, legyél nyitottabb. Nem azt mondom, hogy teljesen változz meg egy lány miatt, de ha egy kicsit "maibb" lennél, biztosan mások is észrevennének. :)
2016. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mint írták ellőttem is, változz kicsit, nyitódj felé, ha úgy látod végképp reménytelen akkor még időben állj le, utána már elmélyülnek az érzések és rohadt nehéz.

Ne támadd le rögtön, hogy "szeretlek, szerelmes vagyok beléd". Meg fog ijedni és el fog hajtani.

Szép lassan, apró lépésenként közeledj felé és meg lesz.

/L

2016. márc. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!