Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Önbizalomhiánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Önbizalomhiánnyal hogyan kelthetném fel egy lány érdeklődését. Hogyan lehetne barátnőm?

Figyelt kérdés

175 cm-s 65 kg-s sportos (rendszeresen járok edzeni), végzős egyetemista férfi vagyok. Rövid (de nem tüsi) fekete hajam van és borostám (3mm). Nagyon vágyom egy rendes párkapcsolatra de valahogy sosem sikerül. Sajnos nincs túl nagy önbizalmam.

A barátaim szerint helyes és normális pasi vagyok. Ők azt szokták mondani, hogy nincs velem semmi baj, csak 0 az önbizalmam és ez kisugárzik.

A lányok átlagban vagy nem vesznek észre vagy pedig visszautasítanak ha kezdeményezek.

Nem tudom mit tehetnék. Hogyan lehetne barátnőm.

Kérlek mondjátok meg, hogy lehet meghódítani vagy felkelteni az érdeklődését a mai fiatal lányoknak meg nem tudom.



2015. nov. 11. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Felkelted te így is, csak rossz irányba.
2015. nov. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
önbizalom nélkül sehogy. ezen dolgozz. foglalkozz olyasmivel, amitől királynak érzed magad. húzd ki magad. ha van önbizalmad, kihúzod magad, lassúak és nyugodtak a mozdulataid. ez fordítva is működik. ha kihúzod magad, és lassabban, folyamatosabban mozogsz, az önbizalmad idővel javulni fog. figyelj erre. nézd meg a harcosok klubját, figyeld meg brad pitt alakítását. tanulj tőle. javítható a helyzeted, ha hajlandó vagy belefektetni a szükséges energiát.
2015. nov. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A hozzáállásoddal van baj,nincs biztos módszer a hódításra,nincs tétje,add önmagad,nevettesd meg,bánj vele tisztelettel,ha nem vesz észre, akkor nem való melléd.
2015. nov. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Önbizalom kell csak, mert leírtak alapján a kinézettel nem lehet gond. Engem se vonz az olyan férfi akinek nincs határozott kiállása, talán pont azért mert nekem sincs, legalább neki legyen :D Meg az is látszik, ha valaki nagyon be van feszülve és nem közvetlen, nem laza. Koncentrál nehogy valami olyat csináljon ami kínos. Nem könnyű ezen változtatni, de nem lehetetlen.
2015. nov. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"A lányok átlagban vagy nem vesznek észre vagy pedig visszautasítanak ha kezdeményezek. "


Vagy csak te gondolod így hisz nincs önbizalmad.És már ezt elültetted magadban.

Kezdj el dolgozni magadon és meg lesz az eredménye :)

F40+

2015. nov. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"nincs velem semmi baj, csak 0 az önbizalmam"


Hát ez vicces.. Bár számodra inkább katasztrofális. Önbizalom nélkül a nők előtt eláshatod magad. És az egész életben is.

Szerezz önbizalmat! Vannak ilyen tanfolyamok is.


(38f)

2015. nov. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igaz hogy én még gyerek vagyok (15 éves) és nekem sincs önbizalmam. Viszont én úgy teszek miintha lenne :) L
2015. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Méterekről ki lehet szúrni a színészkedést utolsó.. ne csináld
2015. nov. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igyekszem megfogadni és változtatni magamon.

Az edzésben jó vagyok. Csak hát ott nincs pozitív visszajelzés sajnos. 55 kilós pálcikaemberként kezdtem, mostanra 10 kilóval nehezebb vagyok és vannak izmaim. De hát még mindig egy vékony kisember vagyok. Általában kihúzom magam. Az viszont biztos látszik rajtam, hogy be vagyok feszülve és nem vagyok sem laza, sem pedig spontán. Ezen igyekszem változtatni de nagyon nehéz. Valószínű a hozzállásommal is baj lehet. De már annyi pofont kaptam ismerkedésben.

2015. nov. 15. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!