Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk! Elfogadnatok parotokkent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Misshutcherson kérdése:

Fiuk! Elfogadnatok parotokkent egy picit különc lányt?

Figyelt kérdés
Például egy pici sulyfelesleg van rajta(nem,nem tonnakra gondolok),szereti a minőségi rockot es a popot is(Adam Lambert,Charli XCX, tiltolistan van JB es társai),es nem a legújabb divat szerint öltözködik,de stílusos,es szereti a regi dolgokat,a kicsit ijesztoeket is,es szereti a sorozatokat(PLL)? Koszonom elore az értelmes valaszokat😍

2016. márc. 6. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezekkel nincs semmi baj, de a legfontosabb, hogy legyen közös témánk, hogy bejöjjön a személyisége, és hogy kicsit "egy rugóra járjon az agyunk". De amit leírtál, az nem rossz eddig. Szerintem nem kell izgulnod, biztos találsz párt.
2016. márc. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A súlyfelesleg nem tartozik a különc kategóriába. Egyébként pedig legyél türelmes :)

Ha jól saccolom max 15 vagy :)

2016. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Talált,sullyedt😊 15 vagyok 😊 es én is remelem,de a tomegpic.sak korában nem lehet tudni...
2016. márc. 6. 23:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél életvidám, laza, (amennyiben lehet- szándékosan erőltetni se jó), és remélhetőleg ez egy elég szexi, vonzó kisugárzást fog kölcsönözni, amire azért már lehet építeni
2016. márc. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
hat amiket mondtal az nagyon szimpatikus nekem de a sulyfelesleg ez gaz lehet...mert eddigi tapasztalataim alapjan ha egy lany azt mondja magara hogy van rajta egy kis sulyfolosleg az 5 kilonal indul ami mar borzalmas...1-2 kilo baromi jol tud allni egy lanynak de 5 kilo az nagyon latzik...viszont ettol eltekintve nekem szimpatikusnak tunsz nem szeretem az atlagos dolgokat :D ha gondolod irj :D 17/F
2016. márc. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Ebben mi a kulonc? Egy teljesen atlagos tini lanyt irtal le :D
2016. márc. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadnám 16/F
2016. márc. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
ennyiből kb nem lehet megismerni valakit...
2016. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nemhogy elfogadnom hogy különc, de követelmény is :D a rock pedig örök s halhatatlan
2016. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ezekkkel semmi gond nincs :)

Mi az a súlyfelesleg? hány centi vagy hány kilóhoz?

19F

2016. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!