Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez szerelem, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szerelem, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van, és biztos mindenkinek elege van már belőlük, de egyáltalán nem tudom eldönteni, hogy ez már az-e vagy nem. És bocsánat a hosszú szövegért, de nélküle értelmetlen a kérdés.


Én 18/F vagyok és van egy velem egy idős lány, akivel egy ideje elég jól el tudok beszélgetni, hülyülni, stb. Csak az a helyzet, hogy és mindig is ki tudtam jönni a lányokkal is, nem csak a fiúkkal, és mindig volt lány és fiú "barátom" (vagy haver, attól függ, hogy nézzük). Élvezem, ha vele vagyok, eléggé hasonlítunk sok dologban, és ő az aki a legjobban megért, mindig elmosolyodok, ha meglátom, de ugyanakkor ha nincs velem, nem feltétlen vágyom rá, hogy beszéljünk, vagy találkozzunk. (Bár igaz, évfolyamtárs, így gyakran találkozunk alapból is.) Nem vagyok az a típus, akinek fontos, hogy legyen barátnője, meg vagyok nélküle, meg fizikai kontaktusra sem igazán vágyom, ahogyan ő se. Most ez azért lehet, mert igazából nem is tetszik annyira, csak barát, vagy egyszerűen én ilyen típus vagyok, akinek ez nem igénye? Érdemes erőltetni a dolgot kettőnk között, hátha lesz akkor belőle valami, vagy inkább maradjunk csak barátok? Mindketten elég furák/különcök vagyunk.



2015. okt. 30. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
"ugyanakkor ha nincs velem, nem feltétlen vágyom rá, hogy beszéljünk, vagy találkozzunk" Szerintem hát ebben benne van. Meg hát hogy akkor nem ábrándozol róla folyamatosan, szerintem nem vagy szerelmes. Meg hogyha tényleg az lennél, akkor egyértelműen tudnád, és nem kívülről várnád a megerősítést. Hát a szerelem az eléggé olyan, amikor folyamatosan bazsalyogsz és örülsz a másik létezésének; de egyfolytában, hogy de jó, hogy ő van; meg de jó lesz újra őt látni, meg ilyenek. Saját tapasztalat ez:)
2015. okt. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom. Ha vele vagyok, akkor folyamatosan, mindig ezt érzem, ha meg nem, akkor viszont nem feltétlen. Elég sokszor gondolok rá, de azért annyira sokszor mégsem. Csak az a baj, hogy mindig is hadilábon álltam az érzelmekkel, szóval nem tudom, hogy ez nálam jelentheti-e már azt...
2015. okt. 30. 00:57
 3/5 anonim válasza:
100%
Szokták mondani, hogy fiu és lány között nincsen barátság. De ezt mostanában elég sokszor megcáfolják.Hát most is meglehetne. Furcsa dolog ez a szerelem kérdés igazából..mindenkinél. Nem lehet eldönteni, hogy most valójában szerelmes vagy..vagy csak ez egy hirtelen jövő és múló fellángolás. Lehet, hogy amit mondtál azaz utóbbi volt..de őszintén szólva ezeket a dolgokat, csak te tudod eldönteni. Senki más nem tudja megmondani, hogy mit érzel. És ezt ne is várd senkitől. Lehet, hogy most úgy érzed nincs igényed e előbb utóbb mindenkinek szüksége van rá. Lehet, hogy neked nem most..de ha ha igen, azt biztos, hogy érezni fogod. :)
2015. okt. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem, inkább a legjobb barátod lehet a lány, de én is azt gondolom, hogy ezt mi nem tudjuk eldönteni, és ha szerelmes leszel azt érezni fogod.
2015. nov. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Valóban nekem kéne megmondani mit érzek, csak mint korábban is írtam, ez nálam elég bajosan megy. Csak az érdekelne, hogy ebből később lehet több? Mert mindenhol azt szajkózzák, hogy nem létezik barátság fiú és lány között, most ez egy tökéletes ellenpélda, vagy előbb utóbb ebből is több lesz?
2015. nov. 4. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!