Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak, hogy egyikunkne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, hogy egyikunknek se legyen rossz?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, aki szerelmes belem. Elvileg mindent megtenne ertem, hogy az ove legyek, es en vagyok a mindene. Viszont en nem vagyok bele szerelmes, es semmi olyat nem erzek iranta, viszont baratilag imadom. Es tudom, hogy szenved miattam, es ez miatt rosszul erzem.. kerdes, mit csinaljak, hogy neki se es nekem se kegyen rossz..

2016. márc. 7. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék kiábrándító lenni, és nincs tapaztalatom ilyen téren hála isten... Nos ha a fiú szerelmes de te nem akkor kapcsolat ugye nem lehet belőle hacsak belé nem szeretsz de ezt így nem lehet előre tudni vagy befolyásolni. De barátság sem maradhat mert az egyikőtök ugye többet érez mint barátság... Hát reménytelen esettnek tűnik ez is. Tudnia kell h ne fusson utánad ha úgy sem lehet semmi, nem lenne szép dolog és te sem éreznéd jól magad de gondolom ezt te is tudod. Sajnos ilyenkor nem lehet mit tenni...

ha fontos a barátságotok reméld h ki szeret belőled de én sajns más esélyt nem látok :(

2016. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!