Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ofő fia rossz választás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ofő fia rossz választás?

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Abban az esetben pozitív ha addig kitarta a kapcsolatotok amíg befejezed a tanulmányaidat az ottani iskolában.

De ha szakítotok,csúnyán összevesztek,akkor elképzelhető hogy "anyuci" rosszat akar majd neked.

2016. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Próba, szerencse...

Úgy, mint bármelyik másik kapcsolatnál is :)

2016. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem semmi gond nincsen vele feltéve ha az ofő egy szadista akkor szivas ha szakitotok...de ha normális akkor ha esetleg bekövetkezne akkor felnőtt modjára tudja majd kezelni nem fogsz semmit se érezni belőle
2016. febr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát nem a legjobb.

De még akár jól is kijöhetsz belőle, szóval próbáld meg!

2016. febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert más srác nincsen, ugye??
2016. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Aki esetleg jártasabb a témában vagy érdekli a történetem írjon privibe, szívesen elmesélem és fogadok tanácsokat:)

#5 nem tudom hogy voltál-e már szerelmes vagy tetszett-e valaki, ha igen tudod hogy jöhet akárki neked csak ő tetszik/őt szereted:)

2016. febr. 24. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:

#6: VOltam már szerelmes...

Én meg nem tudom, volt-e már kapcsolatod. Mert az igazi szerelmet kapcsolatban tapasztalod meg, és nem abban merül ki, hogy tetszik az osztályfőnököd fia. Mert ez egy nagy vicc, a szerelem kigúnyolása.

2016. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na most az nem mind1: a) te is srác vagy :D

b) meg fogsz bukni :D

2016. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!