Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves vagyok 4 barátom már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok 4 barátom már ebből csak 2 ami talán komolyabbnak mondtható. Most tetszik egy srác, magyon de nem hiszem hogy őt érdeklem annyira, mint ő engem egyszerűen nem akar összejönni, hogy legyen barátom! Ilyenkor mit lehet csinalni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 7. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
nem kéne p**csának lenni
2016. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
szuz vagy?
2016. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
15évesen 4?? Medding voltál eggyel???"Ddd
2016. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok,nekem 25 évesen volt az első baratom,szerintem egész életembe nem lesz olyan sok fiúm vagy ha negyven éves koromra lesz enyi fiúm mint neked 14 évesen.Bár remélem hogy negyven éves koromra már házas leszek szóval.

Tényleg 25 évesen csokoloztam elöször te meg 15 évesen 4 barátos vol.25-30 éves korodra menyi fiud lesz 15-20 az nagyon sok

2020. nov. 13. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!