Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Milyen az ideálotok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen az ideálotok?

Figyelt kérdés

Minél részletesebben ha lehet, külső, belső, tulajdonságok, ízlés, érdeklődés, stb.


Kort is írjatok :)



2016. márc. 8. 22:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%

A fiú akit megbántottam ő az ideállom.

16/L

2016. márc. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
18%

Jelenleg az, akibe szerelmes vagyok, bár ő sajnos lány.

17/L

2016. márc. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Külső:számomra fontos a magasság és legyen kicsit sportos ne duci.Legyen ápolt. Laza hétköznapi stìlus nem izgat a márkája. Nekem inkább a szőkés hajúak kék szemüek jönnek be. A haja lehet kicsivel hosszabb a teljesen lenyìrtat utálom...

Belső: legyen érdekes. Tudjon meglepni és legyen egyéniség ne egy barom aki másolja a nyálas pulyák külsejét...szeresse a filmeket. Meséket és a marvel filmeket.XD ne szarjon be horrortól. Ne legyen egy full sötét aki azt se tudja mi magyarország fővárosa. Beszéljen értelmesen és tiszteljen.


Remélem elég lesz XD (18/L)

2016. márc. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
A külső és a belső számomra azonosan számít. Nem jönnék össze olyannal, aki nem tetszik, viszont nem tudnék olyannal lenni, akivel nem érzem jól magam. Legyen az illető intelligens, kedves, udvarias. Nem vagyok sznob, és utálom is az olyanokat, de legalább az alap illemmel legyen már valaki tisztában... :D Legyen egyéniség, ne más véleménye szerint élje az életét. Legyen önbizalma. Néha inkább több is a kelleténél, viszont az ellenkezője, amikor nincs valakinek, átkozottul visszataszító. Az önbizalomhiány számomra kizáró ok. A jó humor szintén nagyon fontos, nem bírom még haverként sem ha valakinek nincs. De emellett elvárom, hogy ha kell, legyen komoly, felelősségtudó. Az ápoltság fontos. Nem érdekel ha bolyhos a ruhája, csak legyen tiszta. :D Ha már szóba került az öltözködés, ne kövesse a divatot, mert ha meglátom valami neonrózsaszín ocsmányságban, nyomban elszaladok. :'D Nagy előny ha szeret gépen játszani, csak ne mindig FPS-ekkel, ne májnkráfttal, mivel ezekhez nem tudok (meg nem is akarok) csatlakozni, és ne vigye túlzásba. :D Egyáltalán ne drogozzon, ne piáljon rendszeresen, alkalomkor tudjon mértéket tartani. Legyen őszinte, ez az egyik legfontosabb. Én az a típus vagyok, aki jobban szeret mindennel tisztában lenni, még ha az a valami nem is tetszik. A külső ideálom nem mindennapi, ugyanis szinte csak a duci pasik vonzanak, lehetőleg hosszú hajjal. :P De előfordul olyan is, hogy valaki kívül nem az "ideálom", viszont tetszik úgy ahogy van, ez esetben nem esélytelen. Hajszín, szemszín mindegy, kinek mi áll jól. De bevallom őszintén, eléggé válogatós tudok lenni. :D Az arc és az összhang nagyon fontos, 3-4 dolog alapján látatlanban még nem mondom senkire, hogy biztos tetszene. Magasságról nincsenek különösebb elvárásaim, legyen nálam magasabb, 160cm-nél nem "nehéz" magasabbnak lenni... :D Általában jobban vonzanak az idősebbek(25-30), na meg inkább bennük szokott meglenni amit a személyiségre nézve elvárok, de ha (majdnem) minden stimmel, azt sem bánom ha 18-20, de nálam semmiképp ne legyen fiatalabb. 17/L
2016. márc. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő azonosan számít, elsőként persze a kinézet. Külső megfog, belső megtart... :) Nincs nagyon ideálom, ha ránézek valakire, tudom, hogy tetszik e vagy sem. Belső tulajdonságok közül fontosabb, hogy lehessen vele komolyan beszélni, ha kell, de alapjáraton legyen vicces, és kedves.
2016. márc. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ja, es.15/l :)
2016. márc. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
Lol. Azt hittem lesz egy pár, ilyen tipikusan pláza qwa kommentje is... :P 17/f
2016. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
Bár azok inkább plázáznak, mint gyk-t olvasnak. :D
2016. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%

Külső: 150 cm vagyok, tehát ne legyen túl magas, nem akarok a gyerekének tűnni.:DD Tehát az ideálom 170 cm magas, sportos, izmos, de nem túlságosan kigyúrt. Hosszabb, "beletúrós" haja van, szín mindegy, de azért a barna jön be legjobban, és mindegy, milyen színű a szeme. Az arca helyes.

Belső: ne legyen hétköznapi. Legyen olyan őrült, mint én. Legyünk mi a különleges pár, akik nem ünnepelnek évfordulókat és Valentin-napot. Ne akarjon mindig velem lenni, ne fojtson meg, adjon szabadságot, én is adok neki. Járjunk el bulikba, biciklizni, forró csokizni, részegedjünk le néha-néha együtt, de ne nagyon, és filmezzünk. De ne nézzünk romantikus vígjátékokat, hanem mély, elgondolkodtató, érdekes filmeket és beszéljük meg utána. Maradjon fent éjszaka, ha nem bírok elaludni, én is megteszem érte. A viselkedése legyen udvarias, de egyébként nem zavar, ha bunkó azokkal az emberekkel, akiket nem bír, hiszen én is olyan vagyok és semmiképp sem akarom majd megnevelni. Nem baj, ha cigizik, de ne legyen kemény dohányos. Legyen saját világszemlélete, véleménye mindenről, amihez hozzá tud szólni. Szeressen és tiszteljen. Mindig mondja el az igazat, akkor is, ha megbánt vele. Ha valamit akar vagy nem akar, mondja ki kerek-perec, én is azt tenném. Ne legyen egy unalmas kapcsolat, játsszunk egymással és más emberekkel is, aztán nevessük ki őket. Még akkor is, ha ez gonoszan hangzik, remélem, megértitek, hogy gondolom. Ne legyen tökéletesen jó, jó szándékú ember, mindig magát helyezze legelőre, hiszen az a legfontosabb. Ha szerelmes, belém, úgyis közel rak magához, ha érdekeket nézünk, remélem, ezt is értitek.:D Ne legyen érzelmes, ne hajtogassa folyton, hogy szeretlek, néha elég, ha elmondja, ha épp a szituáció megváltozik. Elég, ha egyszer kimondja és szól, ha megváltozott. Ne legyen túl romantikus se.

Ennyi, talán érthető.:D A lényeg, hogy ne legyünk hétköznapiak.

16/l

2016. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

Hat hol is kezdjem eloszor is.

Kulso: Legyen egy kicsit magas (legalabb is tolem). Fekete/barna haj nem az a tul lenyirt,de ne is azaz ecset haj szem szinre ugyan ez vonatkozik.Legyen egy kicsit sportos alkatu es ne legyen vekony szeressen kajalni:D.Jo oltozkodesu stilusa legyen nem muszaj a markas ruha. Legyen tolem idosebb 3 akar 4 evvel is nem szeretnek egy magam korosztalyal lenni. Belso: Legyen vicces ne legyen fapofa. Tudjon korlatozni engem. Legyen oszinte inkabb az igazsag fajjon mint az hogy hazudik. Legyen magabiztos de ne bekepzelt es tiszteljen engem. Ha vele es a barataival vagyok akkor ne flegmaskodjon velem. Legyen kedves aranyos velem. Mindig szakitson ram

idot. Es mindent megtudjunk beszelni.

16/L

2016. márc. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!