Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi van ha szeretem, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha szeretem, de nem találom mellette a helyem?

Figyelt kérdés
Szeretem a páromat és jó dolgom van mellette nagyon. Mégse érzem jól magam. Dolgozni szeretnék és a barátaimmal is lenni,de ahoz vissza kellene költöznünk oda ahonnan jövünk. Ő viszont nem jönne velem. Teljesen a családjára van akaszkodva és csak a luxus álom életet hajtja. Egészen idáig támogattam mindenben,teljes mell bedobással,de mostanában mégis csak aszt veszem észre minden közös óránkban hogy nem figyel eléggé rám. Vágyom a régi életemre,de őt is szeretem és nem akarom meg bántani. Fogalmam sincs mi lenne a helyes.. Szerintetek?
2016. márc. 9. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Mind neki azt hogy találkozni akarsz velük mert hiányoznak. De szeretném ha velem jönnél. Ha ezt vissza utasítja akkor nem annyira érez irántad úgy mint régen.
2016. márc. 10. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van. Nekem is ez volt tervben. Csak félek a választól. :(
2016. márc. 10. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne félj mert annál rosszabb
2016. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!