Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális kérdések...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fruzs33 kérdése:

Szerintetek normális kérdések vetődnek fel bennem? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy megismertem 1 éve,és 2 hónapja egy 24(akkor 24 volt,most már 25)éves fiút.

Rengeteget veszekedtünk már az elejétől fogva.De mindig kibékültünk. Tavaly júniusban (18.-án) dobott. Kint volt külföldön,és amint megjött,facebookon írt,hogy végiggondolta a dolgokat a hosszú úton,és úgy gondolja,hogy ami nem megy,azt nem kell erőltetni.

Én ebbe nem nyugodtam bele. Még aznap találkoztunk a legjobb közös barátunknál.És....na bumm lefeküdtem vele. Nem ez volt az első,még tavaly januárban feküdtem le vele először.Vele veszítettem el.Na tehát ez megvolt,úgy nézett ki,hogy elbúcsúzunk egymástól. Kiderült,hogy a barátnőmmel jött össze. Én nem hagytam ennyiben a dolgokat,nem hagytam békén. Ez így ment júliusig. Aztán összejöttem a négyesünkből lévő barátnőmnek az öccsével.Neki ott volt a barátnőm,nekem pedig a négyesünkből lévő barátnőm testvére. Én 1 hetet jártam vele,tovább nem bírtam.Aztán szakított a barátnőmmel,és én végig tudtam,hogy hogy áll köztük minden,miközben tettem az álszentet a barátnőmnek,aközben kavartam vele.Aztán augusztusban minden megoldódni látszott,ismét hivatalosan összejöttünk,aztán szeptembertől október végéig nem tudom mi történt,azt mondja,hogy gondolkozási idő kellett neki...nem tudom.A fiúk annyira kiszámíthatatlanok!

Aztán anyám is tiltott minket novembertől decemberig,tehát egész klassz titkos dolgaink voltak.

De úgy érzem soha nem éreztem senkinél,hogy ennyire igazi legyen nekem,nekem ő volt az életem...értitek?

Ő VOLT AZ ÉLETEM!

A Valentin-Nap is nagyon jól sikerült,apámnál is jól elvoltunk...de kiderült,hogy ismét összejött azzal a lánnyal aki a barátnőm volt,mert most már nem az,mert ő megkért,hogy ne tartsam vele a kapcsolatot,még akkor megkért augusztusban,nem értettem,hogy miért. Aztán szeptemberben átvágta ezt a lányt...nem is értem mit lát abban a lányban.Az én voltbarátnőm soha nem fogja annyira betegesen szeretni,amennyire én szerettem.

meg sem érdemli,még ha próbált is engem hülyének nézni akkor is azt mondom,hogy egy csodálatos pasi,és hiába,hogy 3 napja új barátom van,még mindig érzem a hiányát.


Kérdezgetem magamtól,hogy megérte nekem harcolni a szerelmünkért nyáron,ha most meg ugyanazt megcsinálta velem gyakorlatilag,és oda is költözött a barátnőmhöz?

Vajon elfogom őt felejteni valaha is?

Elfelejteti majd velem az új kapcsolatom,a több mint 1 évet?

Vajon gondol rám ő egyáltalán?

Szeret még,és ezt csak azért csinálja,amiért nyáron?

Engem akar idegesíteni a dolgokkal,vagy csak szimplán hülye?(mert vele ezzel a csúnya lánnyal nem lesz boldog,jó tudom,a barátnőm volt meg minden,de akkor sem egy szép látvány.)

Vajon most így boldog leszek?

Help me!!!!!



2016. márc. 10. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem irtal életkort de ez egyertelmu a csávó joval idősebb nalad es csak kihasznált szoba jo naiv voltal hogy bedoltel neki... Sajnalom hogy ez tortent de mielott lefekzdnel valakivel (foleg az elsővel) végig kene gondolni hogy megeri-e...

Amig veled volt akkor is tobb lánnyal volt ez tobb mint valoszinu...

16F

2016. márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Figyelj,most leszek 16 júnisban. Nem sokkal voltam tőle fiatalabb.

ennyit mondanék.

2016. márc. 10. 16:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokkal voltál tőle fiatalabb??? 10 év ebben a korban hatalmas különbség! 25 éves létére sokkal érettebbnek kellene lennie, nem 15 éves csajokat szédíteni, jesszus. Az ilyet legszívesebben megverném, de komolyan (mondjuk, ezek abból sem tanulnak).

A lényeg, az első válaszoló jól írta. Nem érdemes kattognod rajta ("küzdeni" érte meg végképp felesleges). Jobb neked, ha elfelejted... ennél százszor jobbat találhatsz!

2016. márc. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Aztabüdösk.. Szerintem hagyd a francba a srácot láthatóan nem viszonozza a "szerelmed". Csigavér. El fogod múlni. Hagyj időt magadnak és próbálj meg boldog lenni a mostani barátoddal vagy keress olyat akivel boldog lehetsz. Világos hogy nagyon szeretted és még mindig de ezt butaság lenne folytatni.. bár ha folytatod akkor megcsinálja ezt még párszor aztán legalább kiábrándulsz belőle.

De szerintem ezen ne is gondolkozz, lépj tovább.

17/L

2016. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Megdugott egy nálad 10 évvel idősebb férfi? 15 évesen?

Gratulálok, egy hülye naiv kis ri.banc vagy...:)

2016. márc. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, most számolom, csak 14 voltál?
2016. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért 10 év az eléggé sok.. :D te még óvodába voltál, amikor ő már középiskolás volt.. sőt! Mondok jobbat.. megsem születtél még, amikor ő már általános iskolás volt! Csak úgy mondom.. sokkal többmindent megélt.. elég egyértelmű, hogy csak kihasznált! Valamint gyerekesen viselkedik .. saját korosztályában nem kell a nőknek, ezért ilyen kislányokkal foglalkozik.

(Ami amúgy elég beteg is..)

2016. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálkozom, hogy a szüleid tiltottak tőle. Ha az én gyerekem lennél, azt a pasit nő léttemre agyonütném, bocs egy agyatlant nem lehet...


Elég hosszú sztorit írtál, de esküszöm nem is értem.

Most akkor kivel feküdtél le? Ki vette el a szüzességed?

Ez a 25 éves pasi?? Vagy egy 3. személy?

Ezt a 25 éves xart hanyagold. Kislányokat ront meg? Ez egy aberált állat, akit kezeltetni kellene.


Hagyd a pasikat, és először magaddal tisztázd, hogy mi van. 15 éves kislány!!! vagy ráérsz pasizni, koncentrálj a tanulásra, figyelj magyar órán!!

Gratulálok a szüleidnek...

2016. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
14,5 voltam amikor lefeküdtem vele,vele képzeltem el az életem,nem volt nála fontosabb.
2016. márc. 18. 00:11
 10/10 EasyCiS ***** válasza:

14,5? Jezusom... Ah, nem hasznalt ki

...

De azt nem ertem, miert mindig a ~+10-es kell mindenkinek... :'D

2016. márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!