Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak h elfelejtsem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak h elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Van egy srac tesom haverja es hat egy kicsit idosebb mint en nagyon bejon es hat tortentek koztunk dolgok de en tul akarom tenni magam rajta mert mindig ragondolok es faj tudom h nem lehet koztunk semmi es ha erre gondolok egy vilag dol ossze bennem regen nagyon durvan emesztettem rajta magamat h mi lett volna ha mara mar kevesebbett gondolok ra de meg is faj viszont en teljesen elakarom felejteni.
2016. márc. 10. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszer olvastam, hogy teljesen elfelejteni valakit nem lehet, hacsak nem hagyod hátra az eddigi életedet, pontosabban azokat, akik rá emlékeztetnek (pl. tesód) stb.

De ez hülyeség lenne.

Szerintem ne akard elfelejteni görcsösen, mert az nem fog segíteni. Én azt tanácsolom, hogy gondolj rá, gondold végig, és ha a végén odajutsz, hogy jobb, hogy vége, ennél lesz jobb is, akkor király vagy.

Ha eszedbe jut, tedd a fentit és ne akarj ne rágondolni!


Sok sikert. ^^

2016. márc. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2016. márc. 10. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!