Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » CSak az exemre tudok gondolni,...

CSak az exemre tudok gondolni, mit csináljak hogy végre elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Másfél évig voltunk együtt. Távkapcsolat volt. Nagyon szerettem, ám elegem lett, hogy 3 havonta láttam és végül szakítottam vele. Ez volt 2 éve. Azóta van egy boldog párkapcsolatom, de szinte minden nap gondolok az exemre. Neki is láthatóan boldog kapcsolata van, és mit mondjak kicsit féltékeny is vagyok. Már nagyon rég nem beszéltem vele és ő nem is kiváncsi rám, de én ebbe beleőrölük. Mit csináljak? szivesen fogadok minden hasznos tanácsot.
2015. dec. 27. 19:49
 1/3 anonim válasza:
Én is ugyan így voltam...Az idő minden sebet begyógyít.Ezt fogd fel egy szép emlékként ! Én ugyan így voltam nekem is amikor az exbarátnőmnek lett egy párja engem is zavart, de túl kell esni rajt nehéz tudom de nincs más választás. Főleg akkor ha már van egy aktív jól működő kapcsolatod.Nagyon meg kell becsülni ezeket a kapcsolatokat mert sajnos a mai világban egyre ritkább.ÉN azt mondom gondolj rá úgy mind egy szép emlékre, és koncentrálj 100%-ban a mostanira. Ezt fontold meg ! Remélem azért egy picit tudtam segíteni ?! :)
2015. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszod. Neked mennyi időbe telt a "felejtès"?
2015. dec. 29. 00:04
 3/3 anonim válasza:
Talán fél, de az eleje nehéz volt ! Amúgy sok sikert!!! :)
2015. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!