Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elpirulás problem😢 ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elpirulás problem😢😊 (? )

Figyelt kérdés

Vagy egy fiú aki tetszik, es ha hozzamszol vagy kimondja a nevem elpirulok! Szeretnék ezzel valamit csinálni, mert minden nap pari leszek 😏🍅

Mit tehetnék ezzel? Előre is koszi



2016. márc. 11. 15:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Koszi mindenki! Amúgy a 10-es jo ötleteket mondott😜 sajna az a "nézz máshova (9) " tipp nem működik😏😭
2016. márc. 11. 19:00
 12/13 anonim válasza:

Ugyan ilyen pirulós vagyok!

15/f :3 :)

2016. ápr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Fuuu...hát hogy is kezdjem.😂😂 Hát sztem az a legjobb ha eltereled a figyelmedet róla.Igen tudom hogy ez nehèz ès nem könnyű de ez a legjobb megoldás.Egy tonna alapozót meg felesleges a fejedre kenni mert igazából sok èrtelme nincs.😂😂 Èn nem vagyok az a pirulós fajta de nemrèg törtènt meg suliba.Kèmia óra volt ès fiú mellett ülök (sajnos😏) ès règebben szerelmes is voltam belè.Úgy kezdődött hogy valamiről elkezdtünk beszèlgetni ès tanárúr meg csak mosolyogva nèzett ránk.(nem egy szigorú fajta😂)Aztán èszrevettük èy az egyik hulyen oszt. társam (fiú) megszólal hogy "csak összejöttök ti!" Utánna az egèsz osztály ezzel szivatott minket ès a tanár is elkezdett hülyèskedni ezzel.😂😂 A nellettem ulő fiú teljesen elpirult ès csak nevetett.😂😂😏😍Hát de rólam ne is beszèljünk.😂😂Konkrètan vörösebb voltam mint egy paradicsom.😂Èletembe nem pirultam mèg el ennyire.😥😄😄😂 Ès azóta egyre többször.😂😄😆😏🙇
2017. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!