Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Korzettes fűzőt kell hordanom....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

62742 kérdése:

Korzettes fűzőt kell hordanom. Szerintetek mennyire befolyásolja ez a helyzet azt, hogy rendes párkapcsolatom legyen valakivel? Mármint, hogy mondjak le róla, ha pasizni akarnék?

Figyelt kérdés
sajnos elég szigorúan vagyok fogva,és még 2 év legalább míg ezt a szart jordanom kell. 18 éves koromig nem lesz egy barátom se?

#párkapcsolat #tini problémàk
2015. júl. 13. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem örülj neki,hogy nem kell megszakadnod majd 20 évesen,mert alig bírsz járni a fájdalomtól.Ha jól értem,akkor most 16 vagy,és 18ig rajtad lesz a fűző. Szerintem ez megint csak olyan apróság,mint hogy valakinek el van törve a lába. Az is meggyógyul egyszer,és jó lesz,max. 2 hónap,nem 2 év. Én ezt nem venném figyelembe. Bár én lány vagyok.
2015. júl. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire durva a helyzet. Ha 1szer kétszer nem veszed fel az biztos nem probléma. Később már nehezebb visszacsinálni, szóval inkább 18 éves korodig ne legyen barátod mint, mint hogy 18-ig legyen aztán ne.

Biztos vannak olyanok akik megértik a helyzetedet és elfogadnak így.

2015. júl. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Legalább kiszűrheted, hogy a pasi tényleg szeret, vagy csak egy trófea kell neki, akit megd*ghat.

Most komolyan: ha valaki emiatt tuasít el, az olyantól jobb is szabadulni, mert nem több, mint egy felszínes bаrom.

2015. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Engem személy szerint egyeltalán nem érdekelne. Mindenkinek lehet valami problémája, akár súlyosabb, csak kevésbé látható.

Így viszont nagyobb az esélye, hogy a bunkóbb fajtája nem megy oda hozzád.

2015. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az én barátnőmnek van ilyen fűzője, bár ő csak suliban meg éjszaka hordja :)
2015. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként egyik lány barátom is korzettes, és minden pasi odáig van érte. Szóval a kettő nem zárja ki egymást. :)
2015. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is pont ugyanebbe a helyzetbe vagyok:/ fűzőm van igaz hogy a suliba nincs rajtam csak délután meg éjszaka meg persze este.

Félek,hogy ez visszataszitó de gondolj arra ,hogy legalább bunkókat nem fogsz kifogni;)

2015. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ó,köszönöm szépen a válaszokat! Hmm...kicsit talán jobban elfogadom majd a helyzetet
2015. júl. 14. 10:32
 9/9 anonim válasza:

Marhára nem a pasikkal leszel elfoglalva ebben a két évben, hanem azzal, hogy fogaidat összeszorítva kibírd. Tudom, miről beszélek, három éve van korzettem, de hiába szükséges a viselése, egyszerűen irreális, hogy bárki is ebbe kényszerüljön hosszú ideig és még mosolyogjon is hozzá. Nagyon fontos viselni, ha indokolt, de NEM élvezetes, hanem baromi rossz, kellemetlen, teher, megalázó. Tehát itt elég ellentétes érzéseim vannak, mert ha meg nem hordja az ember, akkor nem éveket, hanem a teljes életét önbizalomhiányban, a hátát szégyellve, ne adj' Isten fájdalmak között élheti le.

Persze rengetegen vannak, akik "pozitívan" állnak ehhez az egészhez, és lehet, hogy ők járnak jobban, de nekem ettől függetlenül felkavarodik a gyomrom attól a képmutatástól, amit számos korzettes levág. Hogy ők mennyire örülnek neki, hogy így alakult, imádják a fűzőt, nem is lehetne jobb, blablabla... Ez szemen szedett hazugság. És szerintem a pozitív szemlélet nem azt jelenti, hogy a valóságtól teljességgel elrugaszkodott dolgokat állítunk (mégis ki örül annak, hogy nem egészséges a gerince? Ugyan már...).

Egy szó mint száz, kérdező, fel kell készülnöd arra, hogy ez a két év elég szar lesz, de sokat fogsz belőle profitálni. Ha nem hordod, a saját felnőttkorodat, teljes életedet cseszed vele el. Nem kell saját magadnak olyanokat hazudni, hogy milyen jó érzés fűzőt hordani. Legyél minél kitartóbb, és mikor túljutsz ezen az időszakon, el is felejtheted az egészet.

2015. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!