Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan nagy szám a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy szám a lányoknak az első csók? Miért olyan különleges?

Figyelt kérdés

Én is lány vagyok. És én is úgy mond tartogatom magam az első csókra. De nem értem ez miért olyan nagy dolog. Nyílván ez új dolog és lehet hogy azért. De nem értem hogy ez mitől olyan különleges,ha utána úgy is lesz még több kapcsolatunk és ugyan úgy ott is elcsattan a csókok.

Előre is köszii


2016. márc. 12. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Az első csók különleges. Valószínűleg életed végéig emlékezni fogsz rá, ez olyan mint a szüzesség elvesztése.

Az elsőnél jó romantikusan, azzal a fiúval csókolózni akit szeretsz. Jobb örök emlék és tapasztalat, minthogy részegen összegabalyodtok és a szádba büfizik.

2016. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem emlékszem rá...😄

Nekem nem volt nagy szám... Csak egy csók. Nekem a második volt valamiért nehéz. Meg a harmadik. Utánna meg mindegy volt😂

(helyesírásért Bocsi)

2016. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az az ELSŐ, amiből több nincs...
2016. márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A másodikból és a harmadikból sincsen több...
2016. márc. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egyetertek az egyessel:)Nalam is igy van ahogy nalad de hidd el ha egy fiu radmaszik es irogatja hogy majd jot smarolunk meg ilyenek akkor neked is fontos lesz hogy kivel smarolsz eloszor!:DDDDD
2016. márc. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mikor szerelmes vagy valakibe és remeg a gyomrod mikor beszélgettek vagy full vörös vagy mikor kimondja hogy szeret akkor az első csók igenis különleges. És a többi sosem lesz olyan...xD olyan béna és ügyetlen de közben felemelő
2016. márc. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat en akivel elosszor smaroltam nem az igazi volt tehat nekem nem volt annyira nagy szam:D
2016. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert az ELSŐ?
2016. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mert az elsőnél, még van egy plussz izgalom, jól csinálod-e?
2018. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!