Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így? Szerinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? Szerintetek szeret vagy csak megjátszotta? Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akivel pár hónapja ismerkedtem meg. Sokat beszélgettünk facebook-on és lassacskán egymásba szerettünk. Már az első találkozásnál megakart csókolni de én elhajoltam mert úgygondoltam hogy ez még korai. Ezután még beszélgettünk neten és az újabb találkozásnál már megcsókolt. Mivel ez volt az első csókom nem voltam valami hú de milyen jó benne és tök bénának éreztem magam de ő ugyan úgy viselkedett mint azelőtt. Kedves volt, ölelgetett,egész falunk kézenfogva mentünk át viszont mikor másnap ráírtam nem írt vissza csak látta. Úgygondoltam hogy hátha nem ér rá várok még pár napot. 2nap múlva újra ráírtam és ugyan az, nem írt vissza csak látta. A csók óta 1hét telt el. Nem nagyon szeret neten keresztül beszélgetni de azért visszaírhatna szerintem ha már írok neki. Nemtudunk olyan sűrűn találkozni így személyesen nemtudok vele beszélni. Szeritetek felhívjam vagy írjak neki smst? Vagy majd keresni fog? Szerintetek mit érez irántam? Barátai úgy tudják hogy mink járunk..de nemtudom..azóta nemkeresett nemválaszolt tehát.. Nemtudom mi történhetett hogy nem válaszol :(

#csók #szerelem #kapcsolat #tini párkapcdolatok
2016. márc. 8. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írj neki egy SMS-t és ne túl rámenőset.

Privátba ha kell részletezem.

Sok sikert.

2016. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!