Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19-23 éves fiúk/férfiak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-23 éves fiúk/férfiak, titeket mennyire zavarna, hogy a párotok metal, rock, metalcore zene szerelmese? A külsőmön is látszik időnként, bár szerintem még az elfogadható, és nem túlzó kategóriába tartozom. (bakancs, néha bandás felsők)

Figyelt kérdés

2016. márc. 3. 23:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt metalosabb korszakom, most már annyira nem vagyok rajta, de a mai napig szívesen hallgatom, és ismerek meg új bandákat időnként. ha elmegyek 1-1 fesztiválra akkor azért valami lightosabb rocker szettbe szoktam megjelenni, hogy ne lógjak ki a tömegből. :D És szerintem rajtam kívül sokan vannak így. Nem kell paráznod.
2016. márc. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
39%
Személy szerint én másmilyen stílusúval nem is tudnék együtt lenni. Gondolom ez egyénfüggő, van aki diszkós ribiket, van aki a pláza pi-csákat szereti.
2016. márc. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

A koncertre járás nagyon jó!hát én most már egy jó ideje ezt a korszakomat élem.


Az iskolámban(középiskola) a korosztályomban, teljesen egyedül érzem magam ilyen téren. Kilógok a sorból, és a stílusom miatt nehezen is fogadnak el.Olyan mintha félnének is tőlem, pedig nem vagyok túl rémisztő és barátságosnak is vélem magam. De így aztán nehezen hiszem el, hogy bárki megtudna kedvelni igazán. De nem szeretnék változtatni emiatt.

2016. márc. 3. 23:25
 4/36 A kérdező kommentje:
Engem elkerülnek az ilyen személyek. Akik nem az ilyen típusú lányokat kedvelik :)
2016. márc. 3. 23:25
 5/36 Unpredictable ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem befolyásolna, nyílt vagyok bármilyen zene stílusra.


Kettes: nem csak ez a két véglet létezik...

2016. márc. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
26%
#2 azért elszégyellheted, hogy a lányokat ebbe a két kategóriába tudod sorolni. Lehet, hogy neked is normális társaság után kellene nézned, mielőtt értéktelen emberek közt öregszel meg.
2016. márc. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Hát szép lenne a világ, ha csak ez a két típusú/stílusú nő létezne. De végül is választ adott.
2016. márc. 3. 23:31
 8/36 anonim ***** válasza:
Nálam nem befolyásolna semmit a zenei ízlése, öltözködésre meg egy bizonyos határon belül még tetszene is :)
2016. márc. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
4%
na hozzád sem szólnék az utcán...ugy nézhetsz ki mint valami két lábon járó szögeskerítés...nem akarom kritizálni a zenét mert van akinek ez tetszik van akinek az nekem a legnagyobb ellenségem a metél mert az egész csak ordibálás néha sikoltás...semmi értelem nincs benne semmiről nem szólnak csak arról hogy whaaaaaaaaaaaa...
2016. márc. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Hát egy szögesdrót sincs rajtam kedves utolsó.:) Remélem csak erősen ironizálsz! Illetve, a zenében te azt hallod, hogy waa, én pedig figyelek a többire is ami ének, és tartalmaz mondanivalót.
2016. márc. 3. 23:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!