Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy az osztálytársa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy az osztálytársaim már mind járnak valakivel, én meg nem?

Figyelt kérdés

Az osztály 70%-a jár valakivel, én viszont nem. 15 éves vagyok, és nem érzem szükségesnek, hogy ilyen fiatalon "bepasizzak". De amúgy se menne, mert inkább barátkozó vagyok, mint nyomulós.

Szerintetek, nincs ezzel semmi baj?

Nektek mikor volt az első párkapcsolatotok?



2016. márc. 14. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nincs ezzel baj... Nem vagy tucat csaj es jol teszed...
2016. márc. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazat adok az első válaszolónak! Nincs semmi baj, rá èrsz! ;) Amik így kamaszkorban kialakulnak "párkapcsolatok", azok általában nem tartósak! A legtöbb tini csak egy megfelelèsi normát akar ezzel teljesíteni! (Ha mondjuk egy osztályban kettő embernek van barátnője/barátja, akkor a többinek is kell!) Ez így működik! Szerintem a jövőben is alakíts ki erős barátságokat, azzal többre mèsz a kèsöbbiekben is!:)
2016. márc. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem hinném, hogy 15 évesen az lenne az alap,hogy pasizz

Nagyon is normális, hogy nem teszed

2016. márc. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy normális. Nekem az első barátom mondjuk 14 éves koromban volt de az sem olyan kapcsolat volt hogy ágyban kötünk ki:D Csak puszik.

Tessék egy másik példa, a nővérem most 21 éves és most lett először barátja (mindvégig azt hittem frigid vagy leszbikus :DD)

Ne aggódj, majd ha eljön az ideje akkor eljön, nem kell senki miatt sem siettetni

2016. márc. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze,teljesen normalis.

Nekem 14 evesen volt,de tenyleg szerettem a sracot. Csak azert,hogy megfelelj,ne jojj ossze senkivel.

2016. márc. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális kérdező. Nekem sem volt még barátom és veled egyidős vagyok, bár attól félek, hogy a gátlásaim miatt nem is lesz...
2016. márc. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!