Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akibe beleszerette...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akibe beleszerettem de jár valakivel mit tegyek?

Figyelt kérdés
Méghozzá az a fiú régebben szerelmes volt belém de nem mondta el mert azt hitte hogy nekem ő úgy sem tetszik de tetszett nagyon is. Sőt... Csak ezt most tudtam meg és most már jár valakivel.Szerintetek mit tegyek? Mert most már úgy érzem bele szerettem. 13L

2016. márc. 12. 21:48
 1/7 anonim válasza:
Ugyanez van velem is... Régebben vagyis év elején szerelmes volt belem es en us csak nem mertem neki elmondani es amikor a barátjától ezt megtudtam mindtam neki h legyünk csak barátok... Es mostmár o a kegjobb barátom es ugy erzem bele szerettem de nagyon... Csak egy bökkenő van van barátnője es állandóan rola aradozik es hat nem tudom mi legyen mert egyre közelebb kerültünk egymáshoz de a barátnőjét nagyon szereti... 15L
2016. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én sem tudom mit tegyek ☹
2016. márc. 12. 21:57
 3/7 anonim válasza:

Elso vagyok

Es az a gond h mindkettőnknek meglett volna a lehetősége de elcsesztuk...😭😭😭

2016. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kerulj hozza kozel, beszelgessetek sokat:)) es probalj meg a legjobb baratja lenni..egy ido utan mindent el fog mondani:) es te vigasztalod meg ha valami baja van akkor ra fog jonni h teged szeret nem pedig azt a lanyt:) az ido segit
2016. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy előttem ül és sokat beszélünk de a barátnőm választás elé állította és a másik lányt választotta nekem pedig azt mondta hogy majd én is megtalálom a páromat
2016. márc. 12. 23:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Huhh:/ nehez helyzet

Amugy ha ilyen a baratnod akkor nem az igazi baratnod:(

Nekem is volt hasonlo ugyem, de aztan a fiu rajott hogy nem a baratnomet hanem engem szeret ezert szakitottak:) viszont en a baratnom miatt nem jottem ossze vele (de o nem kert ilyeneket a fiutol h valasszon)

Ugyh szerintem folytasd csak a baratsagotokat a fiuval es idovel majd rajon hogy te kellesz neki:)

2016. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom 😊
2016. márc. 13. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!