Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehetseges?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetseges?

Figyelt kérdés
Az utcamba lakik egy fiu ovi ota ismerem es azt mondjak masok hogy szerelmes volt belem es en is bele de en meg mindig es mar kerdezte hogy tetszik e o nekem de azt hazudtam nem es nagyon tetszik mar 8 eve sokszor talakozunk mit tegek?

2016. márc. 14. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

LeL!


Először is: mi lehetséges?

Másodszor: állj elé és mondd meg, hogy hirtelen felindulásból megijedtél és hazudtál, valójában tetszik neked.


Ennyi. EZ. Komolyan nem ment magadtól?

2016. márc. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak hogy ezt mar 1-2 eve kerdezte es akkor hazudtam es az lehetseges e hogy tetszem neki vagy hogy osszejojjunk
2016. márc. 15. 07:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát honnan tudjam, hogy lehetséges-e?! Mellesleg mindegy, hogy mikor történt, mondd el neki, hogy tetszik neked és kész. Egyszerű!
2016. márc. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!