Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy ezért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy ezért nem lép? (Bővebben lent) 15/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akinek tetszem, és ő is nekem. A haverja egyszer meg pont az a srác előtt fejtette ki, hogy tetszem neki, akivel tetszünk egymásnak. Ezt követően kis ideig nem álltak szóba egymással, majd mostanában vettem észre, hogy újra szóba állnak egymással, majd néhány napja az a srác, aki kifejtette előtte, hogy tetszem neki, mostanában egyfolytában cukkolja azt a fiút, akivel a jelek szerint tetszünk egymásnak.

Tegnap félre hívott a haverja egyik szünetben, és elkezdte mondani, hogy mondjak le a srácról (akivel tetszünk egymásnak), mivel barátnője van.

Ezt azért is mondhatta, mert féltékeny? Mit akar ebből kihozni?

Elakarja bizonytalanítani a barátját?



2016. márc. 12. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a következő okok miatt mondhatták azt:

1.Hazudott.

2.Látta egy csajjal a barátját(akivel tetszetek egymásnak) és rögtön azt vette le hogy a barátnője és rohant hozzád hogy megmondja neked és így te ezek után ne is figyelj oda rá.Miközben lehet hogy totál félreértette a szituációt.


Akár igaz amit mondott akár nem ezt csak azért mondta hogy ne tetszen neked többé az a fiú és előtérbe kerüljön ő.

2016. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)) erre én is gondoltam, de amúgy látszott is rajta, hogy kicsit bizonytalanul mondja, és utána azt hajtogatta.
2016. márc. 12. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a haverjára, csak bekavar. Talizz a fiúval aki tetszik és négyszemközt beszéljétek meg a dolgokat.
2016. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem hazudott es azt akarta h ti ketten osszejojjetek.Kerdezd meg a fiut hogy miujsag meg ilyen alap dolgok
2016. márc. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, írok neki, csak a gond, hogy mostanában én írok rá, és ő nem ír rám manapság... :/ ez miért lehet?
2016. márc. 13. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!