Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a egy lány barátomba, a legjobb lány barátomba, nem tudom, hogy hogyan hódítsam meg alapvető dolgokkal?

Figyelt kérdés
Szoval, általában csak telefonon írogatunk, neki sok fiú tetszik, de egyikkel sincs soha kapcsolata, nem is volt még, ő a legjobb barátnőm, de nem tudom, hogy hogyan hódítsam meg(Van tapasztalatom hódításban, de ő más helyzet, ja és már kerültem ki barát zónából és úgy hódítottam lányt) Tudnátok segíteni lassú megközelítésben, kezdeményezésben, és "megszerzésben" ha lehet akkor hosszú választ kérek és ha volt tapasztalatotok, akkor azt is osszátok meg. (nála valahogy elveszítettem a fonalat)

2016. márc. 14. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem csak telón kezdjetek el beszélni találkozgasatok és finoman közelíts felé. Ht ha megtörik a jég :)

15/L

2016. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mit értesz azon, hogy finoman közelítsek felé, ja és szerinted mivel kezdeményezzek, milyen témával? 15/f
2016. márc. 14. 18:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzet van nálam is,csak itt én vagyok a lány. :D

Mivel jóba vagytok,így a legegyszerűbb,ha elmondod neki.Vagy ha nem is egyből,de elkezdhetsz utalni rá,megérinteni sokszor,miközben beszélgettek,mélyen a szemébe nézni,folyton rámosolyogni,érdeklődj felőle és bókolgass neki.Valószínű lefog neki esni a szitu,ha jól csinálod.Ezek után már csak el kell hívnod beszélgetni,vagy menjetek el sétálni,vagy üljetek be valahova,és mondd el neki,hogy te már nem csak barátságot érzel iránta.Ha esetleg ő csak barátként tekint rád,nehogy emiatt megszakadjon a barátságotok,ezek után is ugyanúgy jóba maradhattok. :)

2016. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a segítséged elmondani nem fogom mert már ezzel volt rossz tapasztalatom, én lassan de biztosan szeretném "megszerezni" :)Mi a legjobb módja egy lány megközelítésének szerinted? Milyen témákat hozzak fel, mivel kezdeményezzek?
2016. márc. 14. 19:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha elvileg legjobb barátok vagytok,akkor csak van valami téma,amit fel tudsz vetni.Bármiről beszélgethettek,kérdezd a hobbijairól,miket szeret csinálni(bár ezeket vszínű tudod,ha a barátod),mit csinált a hétvégén..bármi.Ha ennyire jóba vagytok,csak nem feszengtek,mikor beszélgettek..
2016. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az a fura nálunk, hogy a "való" világban nem nagyon beszélgetünk, szoval igazándiból nekem a való világban kéne megismernem érted és ott elcsábítani, tudom bonyolult, össze vissza beszélek.
2016. márc. 14. 20:38
 7/9 anonim ***** válasza:

De akkor hogy lehet az egyik legjobb barátod,ha élőben nem is beszélgettek? :O Egy suliba jártok?Mert ha nem,az más kicsit...

Tényleg nincs egy adott téma,amiről muszáj beszélnetek...csak lazán és kedvesen.Legyél udvarias,és nyitott felé,ne feszengj,kérdezz sokat tőle,akard megismerni,de ne csak végig ő beszéljen,hanem mesélj te is magadról.Azért annyira nem olyan nehéz,ha jóba vagytok :D

2016. márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy suliba járunk, idén válunk ketté, oké, köszönöm a segítséget megcsinálom:D És ha te vagy a 2. kommentelő, akkor neked is sok sikert a fiúhoz.
2016. márc. 14. 23:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Sok sikert!! :) Majd írd meg mi történt. :D

És köszi ;)

2016. márc. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!