Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudja magát elengedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja magát elengedni?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már nagyon régóta vagyunk együtt, és már egy jó ideje eljutottunk a komoly pettinghez, és amikor én kényeztetem akkor jó neki, meg minden, de nem tudja magát teljesen elengedni. Annyit kell őróla tudni, hogy nagyon visszahúzódó, én vagyok neki az első barátja, meg nekem is ő az első barátnőm, csendes, nem bulizós, nagyon értelmes és megfontolt, teljesen kitűnő tanuló. És nem lehet az a baj, hogy túl gyorsan haladunk, mert ő akarta ezt az egészet, ő kezdeményezett. Szóval akkor mitől lehet ez? Mi a baj?

Köszönöm az értelmes válaszokat. :)



2016. márc. 15. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Türelem :). Egyébként lehet pont ezért kezdeményezett ő: tudja magáról, hogy gátlásosabb, viszont nem szeretne váratni téged, és meg akarja előzni, hogy bárminemű feszültség keletkezzen köztetek. Ez nagyon nemes hozzáállás, csak éppen nem jó, ha nem tud feloldódni. Beszéld meg vele, biztosítsd róla, hogy te még ráérsz ezzel, ha neki több idő kell
2016. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Az a baj, hogy már beszéltem vele nem is egyszer, ő is szeretné ezt az egészet, meg ő se tudja miért nem tudja elengedni magát.
2016. márc. 15. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tagja esetleg valami vallási felekezetnek, ami tiltaná az ilyesmit? Mert ha igen, lehet, hogy azért nem tudja elengedni magát, mert tudat alatt fél, hogy rosszat tesz és téged is bajba sodor Isten előtt. Erről nem ő tehet, ha ez van belenevelve, ha így van, biztosan neki is rossz így élni! Idővel majd ez a félelem elmúlik és képes lesz majd elengedni magát csak türelmesebbnek kell lenni vele, mint mondjuk egy ateistával.
2016. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsi. Mármint nyilván, amit írtam, az arra vonatkozik, ha tényleg tagja valami vallási felekezetnek a lány.
2016. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Teljesen ateista, nem is szereti az ilyesmi "hívős" dolgokat. Szóval biztos nem ez a baj, szülei se vallásosak.
2016. márc. 16. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!