Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Képtelen elengedni magát. Mit...

Képtelen elengedni magát. Mit lehet tenni? (lent)

Figyelt kérdés

b.nőm táraságban képtelen elengedni magát, szinte meg sem szólal, akkor sem, ha minden jelenlévőt ismer.

Tegnap sikerült rávennem, h jöjjön el velem bulizni, de mikor közösen táncoltunk az arcokkal, akk is csak állt ott, mint egy rakás szerencsétlenség. :S...hiába mondtuk, h táncoljon őis.

Soha sehova nem szeret elmenni, ha mondom, h kiránduljunk a másik városba, akk jön a kifogás, h rosszul van a buszon -.- ...ha vásárolni hívom, akk az jön, h neki nincs pénze:S..és ha felajánlom, h állom neki, az sem jó :S...

Ha bulizni hívom, neki tömegiszonya van, ha csak annyit, h fussunk össze ismerőssel, akk lemondja :(

H lehetne őt kimozdítani ebből? Akinek van ilyen ismerőse, barátja, mi a tapasztalat? Változhat ez, v. nincs remény, örökre ilyen marad? O.o


2011. jan. 22. 17:10
 1/10 anonim válasza:
én ugyanilyen vagyok.sztem nem bízik meg benned teljesen.el kéne vele beszélgetni erről mélyebben,mit tehetnél...
2011. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi vagyok, csak nem keresek kifogásokat, azt mondom: Nincs kedvem. Nem tudom mit lehet tenni, ha nagyon szeretne akkor elmegy. De erőltetni sem kell, mert mégjobban elfog tőle menni a kedve. Lehet hogy szégyenlős.
2011. jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem önértékelési problémákból ered ez az egész. Pszichológus tudna segíteni. Persze csak ha ő is akarja.
2011. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
bízni bízik bennem, rámbíz titkokat, ilyesmi, nem ez a baj... de annyira fél élvezni az életet, nem tud semminek sem örülni...pedig ha kimozdulna, jobb lehetne az élete, és több barátja lenne.
2011. jan. 22. 17:25
 5/10 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

És honnan tudod hogy nem örül semminek? :)

Én is ilyen vagyok, írtam, de pl éjszaka, ha már mindenki alszik, egyedül bulizok, táncolok, meg hülyéskedek. Egyszerűen jobb nekem egyedül mint társaságban. És tudok örülni a dolgoknak. Szerintem vele is ez lehet.

2011. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát nemtom :S...pedig ő mindig mondja, h tiszta sz*r...de ha arra kerülne a sor, sosem jó semmi :(
2011. jan. 22. 17:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nem ti vagytok a neki való társaság? Biztos szeretitek egymást, ezt nem vonom kétségbe, de elég eltérő habitusotok van az elmondásod alapján. Hisz úgy látom, te bulizni szeretsz, jönni-menni, a nagy társaságot, neki meg szerintem elég lenne 1-2 jó barátnő akivel néha összeülhet lelkizni.

Szerintem ezen túlzottan nem lehet változtatni.. pláne, ha ő nem akarja.

2011. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Soha sem értettem az ilyen embert. Fel kéne pörgetni. Szerintem egy próbát megér hogy felpörgessed egy kicsit...ráfér. Lehet hogy proli? :D
2011. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az önbizalmával lehet baj....én is ilyen voltam,de sikerült javitani a helyzeten némileg.....állandóan mondogattam magamnak hogy muszáj kimozdulni,mert ha csak otthon ülök nem lesz barátnőm,sem barátaim.....szerencsére rendbehoztam a dolgaimat!

ha nagyon görcsös a barátnőd társaságban,diktálj bele egy-két italt az segit feloldódni....:)

2011. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

18:18


Mit nem lehet ezen érteni? Nem mindenkinek a hétvégi buli, a pörgés a vágya. Én jobban szeretem a nyugalmat, azt ha egyedül vagyok, gondolkozom, esetleg 1-2 cimborával összeülünk és megiszunk valamit. A nagy bulikat, a nagy társaságot kerülöm, mert nem szeretem. Régebben próbáltam beilleszkedni, de amint ilyen helyre kerültem, alig vártam hogy menekülhessek (egyedül egy helyen, egy bizonyos nagyobb társaságban érzem jól magam). Úgy gondoltam kell egy kis idő és megszokom. Aztán rájöttem, nekem ez egyáltalán nem hiányzik.

2011. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!