Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet tenni valamit vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tenni valamit vagy csak várjak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A sztori kicsit bonyolult, szóval adjunk a két fiúnak nevet. Legyen Béla meg Pistike. 2 éve beleszerettem Bélába. Most nagyon úgy néz ki, hogy én is tetszem neki, azt viszont hogy tetszik nem mertem neki bevallani. A lányok tudták csak, hogy tetszik. Néhány napja elmondtam Pistikének, hogy nekem tetszik a Béla. A barátnőim mind azt mondogatják hogy nekem tetszik a Pistike is, mert azt mondtam hogy megbízom benne és amúgy is ha róla van szó mindig piros vagyok és elvileg "úgy" nézek rá. Gondolkodtam, és rájöttem, hogy igaz és egy picit tényleg tetszik a Pistike de nekem ö nem lehet pálya mert egy barátnőmnek is tetszik. És itt még nincs vége, mert ma Pistikének tetszem. Legalábbis a Pistike legjobb haverja ezt mondta. Nem akarom megbántani a barátnőmet sem, de igazából azt érzem, hogy most, hogy Pistikével így állnak a dolgok engem Béla már nem annyira érdekel... Csak egy kicsit. Valljak be Pistikének mindent és kockáztassam a barátságomat egy baratnommel vagy felejtsem el? Vagy van C verzió? Ötletek?
2016. márc. 17. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Na bocsi, de MI VAN?

Hogy szépen leírtad, de egyszerűen nem értem. Hogy jön ide a barátnőd? Ha esetleg privátba rendesen kifejted, akkor tudok rendesen segíteni.

Én C tervnek azt javasolnám, hogy tisztázd a fejedben a dolgot.

Sok sikert.

2016. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha igaz barátnő megértené Pistikét. Van egy mondás, ha ez segit: "Ha igazán szeretted volna az elsőt, nem lett volna második"
2016. márc. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem mond el Pistiének de még mielött el mondanád beszélj a barátnőddel mond el neki h hallottad h Pistikének te tetszel és h neked is tetszik ő..... Meg kell érteni-e a barátnődnek h te nem akarsz neki rosszat és hogy nem tudsz mit csinálni és ha igaz barátnőd akkor ez miatt nem haragudik meg mert te öszinte voltal vele és el mondtad h mi a szitu.... Remélem tudtam segiteni...
2016. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is az első válaszolóval értek egyet. Velem is volt ilyen hogy tetszett egy lány nekem is meg a barátomnak is de a lámy a barátomat választotta. És ezt elfogadtam.13/f
2016. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Béla és Pista? Hm... Miért is ismerős ez nekem? :DD
2016. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!