Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik fiú-lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiú-lány CSAK barátság?

Figyelt kérdés

2016. márc. 17. 22:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Haverság, barátság nem.
2016. márc. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Szia:)

nekem legalább 15 közeli barátomból, 6 lány:) szóval igen létezik:) de sok embernél ez nem jön össze, de ez a kapcsolat viszonyától is függ:)

2016. márc. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Sokáig azt hittem igen. De mostmár szerintem nem. Megismerkedtem közelebbről egy olyan fiuval akivel azrlott nem is beszeltunk... Kiderult h olyan egyformak vagyunk es most szinte a legjobb baratom. De tetszem neki, és egy kicsit ő is nekem
2016. márc. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik de persze akik ezt még nem tapasztalták akkor azok nyílván azt mondják hogy nem.:)
2016. márc. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

#8:Sajnálom, de egy valódi barátságban eszükbe sem jut egyik félnek sem lefeküdni a másikkal.. Már pedig ő szexuálisan kíván téged, ha ilyeneket mondott neked, hogy megfektetne. Mivel nem tud megfektetni, így "csak" barátja maradsz, és nem a dugóópajtija.

Mellesleg jó nagy tapló paraszt az, aki ilyet mond egy lánynak. Mi a francot ehetsz rajta...

2016. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
#15-ös: szerintem a 17-18 éves fiúk nagy része minden 3. lányt szívesen megfektetné (kívánja szexuálisan). Semmi meglepő nincs ebben. De szerelemről szó sincs. Attól ez még SEMMIVEL sem több barátságnál... (#8 voltam)
2016. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Igen, az egyik legjobb barátom lány, bár lezbikus de már akkoriban is így volt mikor még nem tudta magáról hogy az. :D
2016. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Jaj de gáz. :D Szóval leszbikus*. Bár azzal folyton viccelődik hogy 99%-ban leszbikus a maradék 1%-ot nekem tartogatja. (lol)
2016. márc. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

#16: De akit kívánok szexuálisan, azzal nem kezdek barátkozni, nem érted? A kettő kizárja egymást.

Barátságban nem kívánja senki szexuálisan a másikat, aki pedig kívánja, abban mindig ott lesz a hátsó szándék.

2016. márc. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

A 17-es és a 18-as vagyok.

Azt elfelejtettem leírni hogy anno "szerelmes" voltam abba a lányba de az igazából még azelőtt volt hogy országos cimborák lettünk volna és gyerek is voltam még.

A kérdésedre válaszolva: Ha mind a ketten heteroszexuálisak és tényleg közel állnak egymáshoz előbb-utóbb valaki többet fog érezni vagy nem. (tudom sokat segítettem)

2016. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!