Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Összejöhetünk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Nagyon tetszik már 2 éve.Volt egy időszak amikor mindenki azt mondta hogy össze fog jönni ez a dolog vele. De most van barátnője. De ettől függetlenül sokszor észreveszem, hogy néz és sokszor, nagyon sokszor találkozik a tekintetünk. És példáuk ma is megfogta a fenekemet.o_O Nagyon sokszor próbál megnevettetni és mikor ott vagyunk egy társaságban ugymond "játsza a fejét" nekem. Állandóan rámnéz mikor mondd egy viccet és nevet rám, és állandóan néz.. Én nagyon szeretem és szerintem én is tetszem neki valamennyire. Én már egyszer elmondtam neki hogy szeretem, de azt mondta van barátnője és csak barátként tekint rám. Nem tudom mi tévő legyek.. A válaszokat előre is köszönöm. 13/L

#tetszik #hiányzik ha nem látom
2016. márc. 18. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha én mind összejöttem volna azokkal a lányokkal, akiknek megfogtam a fenekét, már az 50-ik csajnál tartanék. Minimum.
2016. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ő nem ez a fogdosós tipus.Ahogy én tudom csak a barátnője fenekét fogta meg..
2016. márc. 19. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!