Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljak szerelmet egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljak szerelmet egy lánynak? Nem akarom elijeszteni, vagy hogy megutáljon. Többi lent.

Figyelt kérdés

15 éves és én is.

Kb. 1 éve ismerjük egymást, de nem nagyon szoktunk beszelni.

Egyik alkalommal amikor láttam, csak úgy random megtetszett egy kicsit.

Aztán utána akárhányszor láttam mindig egyre jobban tetszett.

Utána meg éreztem, hogy belé szerettem.

Csak nem tudom, hogy mondjam el neki mit érzek iránta.

Nem tudom hogy reagálna rá, vagy hogy egyáltalán jó ötlet-e elmondani neki



2016. márc. 19. 14:50
 1/3 donmogyoróscsirke ***** válasza:
64%
Barátom! Csak simán kezdj el vele beszélgetni! Egyrészt, te is jobban megismered, és ráérzel, hogy valóban "beleszerettél-e" , vagy csak a külsőségek miatt jött be. Lehet megismered, és azt mondod: na hagyjá' békén. Vagy visszafele, megismer, és lehet ő is kedvel téged, és kialakul akármi! Elsőre semmiképp se nyiss azzal hogy hú de tetszik! Hajrá!
2016. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Beszélgess vele, ismerd meg! Ha megismeritek egymast jobban akkor barmi lehet. De ha nézed csak es nem szólsz hozza akkor nem lesz semmi. Ha bem mersz odamenni irj rá, es elobb utóbb megjön a batorsagod ;) . Aztán ha ugy érzed tenyleg szereted es látsz ra esélyt h talan tetszel neki akkor valld be. Ha megismerted es utana eselytelennek latod hogy tetszel neki akkor Ne mondd el mert elszúrod a barátságot. Velem ez volt, tapasztalat. Várd meg amig megbizik benned, akkor ugyis el fogja mondani ha bejön neki valaki. Ha látsz esélyt mondd el neki h tetszik. De ez meg a jövő. Előszó ismerd meg jobban. Sok sikert :) 14/L
2016. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
*nem , *először . Nem tudok irni, Bocsi. #2 voltam. Ha szeretned irj privit. :)
2016. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!