Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 18-19 éves fiúk! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-19 éves fiúk! Nektek hátrány ha a lány akivel kezd kialakulni valami még teljesen tapasztalatlan? Nem volt még barátja?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok :)

2016. márc. 20. 16:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10: A poén az, hogy 15 évesen szexuális igényei vannak....
2016. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#10: a poén az hogy még én beszéltem rá, hogy várjunk vele.
2016. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Lány vagyok de érdekes tapasztalatom van erről:)

Én 16 éves vagyok és nem volt még barátom úgy komolyabban, vagyis szűz vagyok. Most alakul egy fiúval aki 18 éves és tapasztalt. Beszélgettünk a témáról és én eleinte azt hittem hogy nem fog örülni ennek mert nem fogom tudni kielegiteni eléggé. De nagyon meglepett, mert ő azt mondta hogy örül neki hogy szuz vagyok mert:

1: ritka manapsag az ilyen lány, és megbecsuli ezt

2: tudja milyen fontos dolog ez a lányoknál és örül hogy először majd talán vele tortenne meg

3: nincsenek előző kapcsolatokbol berogzodott szokások, így ugyan azt élvezhetem amit ő, és ez által jó lesz a szex

Egyébként én már konkrétan nem bírok magammal, már nagyon szeretném a dolgot de lebeszelem magam róla mindig mert még nincs itt az ideje:)

2016. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13: Egy ALAKULÓ kapcsolatban még nem kellene a szexről beszélni...


"Egyébként én már konkrétan nem bírok magammal, már nagyon szeretném a dolgot de lebeszelem magam róla mindig mert még nincs itt az ideje:)'

Ha megtudja, hogy egy ilyen felajzott kis pitsa vagy, megszűnik a szemében a szende kis szűzlány feeling.

Ezzel a felfogással te egy hónap múlva odaadod neki magad..


És még csak 16 vagy....

2016. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!