Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak szerintem érez még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem érez még valamit az exbarátnőm?

Figyelt kérdés
Biszex lány vagyok , volt barátnőmmel 3 honapot jártunk nagyon szerettem azt a lányt.Aztán szakitás lett a vége, mert rengeteget veszekedtünk, folyton féltékenykedett a semmire, és ezért ő is féltékennyé tett engem nem 1x. Ő nagyon szép lány igy érthető hogy féltékeny lettem. Ez odáig fajult, hogy nem birtunk már 1 mondatot sem normál ember modjára leirni anélkül hogy a másik ne kötne bele. És szakitottunk . Összejöttem egy fiuval akivel jártunk, és hát nem 1x látott már minket az utcán kézenfogva stb.És azt vettem észre rajta hogy legszivesebben kikaparná a pasim szemét.Facen rám is irt, hogy milyen jol mutatok a pasimmal meg elkezdett köcsögösködni velem. Én meg mondtam neki hogy jogom van tovább lépni rajta. De ő hepciáskodott h akkor sosem szerettem hogyha mással vagyok.Pedig még mindig szeretem őt... és kértem tőle egy találkát hogy normálisan beszéljünk át mindent, mert nekem sem volt jo hogy folyton huzta a száját ha meglátott minket, és beszologatott. Találkoztunk és akkor is féltékenykedett egy sort én ugy vettem le, és nagyon durván összevesztünk. Aztán amikor pont elindult volna, én nem birtam magammal, megfogtam a csipőjét és megcsokoltam. Akkor megszünt a külvilág, mintha hazatértem volna nagyon jo érzés volt megint vele lenni ha egy csok erejéig is. Ő is visszacsokolt, csokoloztunk egy darabig, aztán elrántotta a fejét, megkérdezte hogy képzeltem ezt, és pofon vágott. Ő nagyon lobbanékony és szeszélyes lány de nem értettem. Mert tudom hogy ő is szeret engem, és mégis igy viselkedett... aztán sarkon fordult elküldött a halálba és elment. Ez után szakitottam a barátommal, mert nem vagyok tul a volt barátnőmön. De nem értem, tényleg, azota nem is keres facen sem. Szerintetek mi zajlik le benne? 17/BI/L

2016. márc. 20. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem
2016. márc. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiúkkal próbálkozzatok. 19/NOR/F
2016. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:D kösz a hasznos válaszokat. És inkább a lányok felé hajlok.
2016. márc. 20. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!