Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az exbarátnőm mindenféle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátnőm mindenféle érdekes, kissé átlásztó hülyeséggel ír rám. Miért?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy ő vetett véget a kapcsolatunknak. Kicsit már idegesít, de nem akarom elküldeni a p*csába, mert még ugy gondolom szeretem és talán még bizakodom is.

22/F


2016. febr. 18. 02:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Női taktika. Beszélgetni akar veled. Hiányzol neki, azonban ilyenkor vigyázni kell, lehet hogy csak magányos.

Ha le akarod zárni a dolgot, akkor mondd meg neki őszintén, hogy így nem tudsz továbblépni.

Ha adsz ennek egy esélyt, hagyd, hogy írogasson, és szerezzen vissza téged. Lányként mondom, ha ő vetett véget a kapcsolatnak, és vissza akar téged kapni, akkor legyen egyenes, és biztos a dolgában, kvázi "dolgozzon meg" érte.


Az is sokat nyom a latban egyébként hogy miért mentetek szét, és mikor. Ha gondolod írj privátot és kielemezzük :D


19/L

2016. febr. 18. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem fogadnámvissza mert. nagyon ugy tünik hogy csak most éppen nincs más és igy vissza akar menni hozzád de amint már nem érzi egyedül szakitani fog 17/L
2016. febr. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szeret és vissza akar kapni. Itt az idő hogy beszéljetek arról miért is ír rád. Mert ha nem tudod az okát akkor idegesíteni is fog az egész ameddig nem találsz egy másik csajt.


De én azt nem tudom milyen mély volt a kapcsolatotok de enne járj utánna hogy miért van ez.

15/L

2016. febr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!