Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azért piszkálnak mert tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért piszkálnak mert tetszik a haverjuk?

Figyelt kérdés

Gimis lány vagyok, és tetszik egy felettem járó fiú, SZERITNEM ezt ő is tudja meg a haverjai is. Igazából nem engem piszkálnak, hanem őt,nekem csak egy haverja szolt be amikor ott volt a srác is.

Általában bokdosik, meg néznek, a fiú is nagyon sokat néz,amikor vele vannak a haverjai vagy amikor egyedul van akkor is. Ezt màr en is lattam meg mondtak is, meg azt is láttam már, higy utánam fordult.

Ez múltheten történt, mentem a srác fele aki tetszik, és a haverjai is ott voltak, és az egyik odakiabalt neki,hogy:"a sràc neve", es közben nezett a haverja, a srácot nem lattam, de ezek szerint ott volt.

Meg olyan is volt, hogy elmentem a sràc melletted elkezdi a haverja:ooooooo

Miért csinálják ezt? Szerintem kizárt hogy tetszenek neki, csak annyira zavar, hogy nem Tuodm mi baja/bajuk van.


2016. márc. 20. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Elolvastam 3x még mindig nem értem
2016. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan lanyt aki nem szep nem nezne allandoan ;) lepjel fele
2016. márc. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Annyi kimaradt, higy a srác is és én is visszahúzódóbbak vagyunk, a baratai neg "nagymenők".


A héten rá szeretnék köszönni, csak félek.

2016. márc. 20. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!