Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok, ha piszkálna...

Ti mit csináltok, ha piszkálnak a suliban? (Pl. : megvédek valakit, akit piszkálnak, de erre engem kezdenek el cikizni. ) Nem is beszélve a "menők"-ről! Mindenkit kibeszélnek és kiközösítenek. Direkt leégetnek az előtt a fiú előtt, aki tetszik nekem!

Figyelt kérdés

#Piszkálódás(suliban)
2014. nov. 8. 20:40
 1/1 Ludolacra válasza:
Én, mint "menő" irok most Neked. Ugye szüleidnek nem akarsz szólni, mert csak anyuci/apuci kicsi lányának néznének aki semmit se tud megoldani, és ezzel is csak piszkálnának. Ugyan ez a helyzet ofővel, egyéb tanárral. És (hál' Istennek) nem tudom milyen ez. Szerintem a többi "kiközösítettel", h most Ti közösítsétek ki Őket, vagy akármi ami eszetekbe jut. Mindenki írja, h "ezzel csak lesüllyedsz a szintükre" de ez nem baj! Ezek csak ebből értenek!
2016. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!